(SP) CALRADİA CİVİL WAR (Mini Mod tamamlandı)

Bu mini modu beğendiniz mi ?

• Evet

Votes: 25 25.8%
  • Hayır

Votes: 14 14.4%
  • Denemedim

Votes: 58 59.8%

• Total voters
    97

Users who are viewing this thread

bhipfqgh.jpg

Senaryo

Kaldarya geçmişten bugune hep aynıydı soylular ve halk arasında belirgin bir fark vardı soylular dilediği yapar canı isteyen bir köyü ateşe verir canı isteyen insanları köle olarak alıkoyardı sıradan şeylerdi
bunlar hepimizin bildiği fakat bir gün beklenmeyen bir olay oldu... Sarranid Devleti içinde Sultan Hakim kesin otorite ile ulkeyi yönetirken Sultanın adamları kendi halkına zulmetmeye başladılar..
Fersanide zulme uğrayanlardan biriydi yalnızca namı değer Deli Fersani. Birgun Fersani çarşı meydanında hamallık yaparken işini bıtırdı ve köyünün yolunu tuttu eve gittiğinde onu hiç hoş bir manzara karşılamıyordu
canından çok sevdiği karısı kanlar içinde yatıyordu üsttelık karısı hamileydı... Sultan'ın adamları gelmiş vergiyi yuksek bulan köylulerle çatışmış Fersani'nin karısıda bu çatışmada askerler tarafından öldürülmüştü...
Fersani bu duruma çok uzuldu ve aniden samanlıktan kaptığı dirgeni ile Shariz'de bunu yapan 5 askeri yakaladı ve beşinide öldürdü sonrasında askerlerden aldığı atı çöllere doğru sürdü...
Halk ilk kez Sultan'ın askerine baş kaldırıldığını görmüştü işte o gunden sonra Fersani kendi gibi haksızlıklara uğruyanları yanına toplayarak Sultan Hakime karşı savaştı sonrasında tüm Sarranid devleti yıkıldı
Hatta soyluların adetlerinin kalmasını isteyen Swadyalı ve Veagirlilerdende toprak alındı Khergitlerin bazı lordları kendi isteklerıyle Fersaninin tarafına geçti..Fersani artık Kaldarya'nın en büyük ve en sevilen hükümdarıydı halktan kurduğu orduyla Soyluların canına okuyordu işte böylesine bir maceranın
içine sende atılmalısın ama unutma çok kan akacak....

Yenilikler

24 Yeni Asker sınıfı
3 yeni kıyafet
16 yeni silah
Hanlardan ve köylerden fazla adam çıkması
Yiyeceklerin sayısının çoğaltılması
Oyunun hikayesine uygun yeni konusmalar
Yeni resimler
Deli Fersani oyuna eklendı hikayesı yazıldı
Kaldarya Halk imparatorlugunun sehirlerinin savunmasında askerlere kadınlar ve sıradan insanlarda  yardım edecek
Yeni seçimler yapabilme
İncili Arwanın hikayesi yenilendi
Sarranidlerin bayragı silindi yerine Calradia Halk imparatorlugunun bayragı eklendi

Eklenen Sınıflar

HALKIN İMPARATORLUGU

Gönullu Acemi
Halkci Milist
Tecrubeli Halkci Milist
Halk İmparatorlugu Askeri
Halk İmparatorlugu Çavuşu
Halk İmp. Avcisi
Halk imp. okcusu
Halk imp. Tecrubeli  okcusu
Halk imp. Atlısı
Halk imp  Koruması
Halk imp  gardiyani
Halk imp kale bekcisi
Halk imp elcisi
Halk imp işçisi

HANDAN ÇIKANLAR

ihtilalci
Bagımsız suvari
Seyis
Demirci çırağı
Demirci
İsyanci çiftci
Esnaf
Avci
İşşiz Adam
Hamal

Resimler

zov4sbyv.jpg

7o8inbzc.jpg

ouyzxtay.jpg

Videolar

Calradia Civil War Halk Nordlara karşı = http://www.youtube.com/watch?v=cxOvY6PKQB4&feature=youtu.be
Deli Fersani Ziyareti = http://www.youtube.com/watch?v=yDHDzxKbPpU&feature=youtu.be

DOWLAND LİNKİ : http://uploaded.net/file/9heudzhu (25 MB)

ALTERNATİF LİNK : http://s3.dosya.tc/server28/NNrnUI/CalradiaCivilWar1.0.rar.html (25MB)

ALTARNETİF LİNK : http://www.mediafire.com/download/dlr17sk9w5bb2dk/Calradia+Civil+War+1.0.rar (25MB)

Cumas said:
Partizanes said:
Modu Geliştirip Çıkarsan Daha İyi Olur.Bana Yetersiz Gibi Görünüyor.

Dostum yetersız oldugu ıcın mını mod zaten gelıstırıp cıkarırsam mını mod olmaz :smile:))

bunu birde şöyle düşün geliştirmek derken yeni özellikler ekle bu özellikler hep bilindik

acarken hata veriyor mod sound dosyası yuklenmedi diyor, indirdiğimdde de rar dan cıkartırken bır hata verdi, güncelleyip atman mümkün mü?

hunter54 said:
acarken hata veriyor mod sound dosyası yuklenmedi diyor, indirdiğimdde de rar dan cıkartırken bır hata verdi, güncelleyip atman mümkün mü?

dostum yuklerım problem degılde ılk hata var dıyen sesnın baska kımseden sıkayet gelmedı dogru kurduguna emınmısın bak sadace rardan cıkarıp

Warband-Modules klasorunun ıcıne atacaksın.

Cumas said:
Partizanes said:
Modu Geliştirip Çıkarsan Daha İyi Olur.Bana Yetersiz Gibi Görünüyor.

Dostum yetersız oldugu ıcın mını mod zaten gelıstırıp cıkarırsam mını mod olmaz :smile:))

Bak Şimdi İkide Bir Mod Yapıyorum Diyede Yeni Şeyler Çıkarmanın Bir Anlamı Olmaz.Biraz Üstünde Dur.

rar dan cıkarken hata verıyor zaten, bır ıkı dosya cıkarılamadı dıyor? en az 15 farklı mod kurdum oynadım ve 4 senedır bu oyunu oynuyorum neyn nasıl kurulacagını bılırım

hunter54 said:
rar dan cıkarken hata verıyor zaten, bır ıkı dosya cıkarılamadı dıyor? en az 15 farklı mod kurdum oynadım ve 4 senedır bu oyunu oynuyorum neyn nasıl kurulacagını bılırım

Dostum bastan upload ettım  linkı yenıledım ve kontrol ettım  bende calıstı umarım sendede calısır.

Neden Uploaded? 25Mb destekleyip Hızlı indirme için para vermeye gerek kalmayan siteler var. Mediafire örneğin. Yada Kısa ömürlü ama Dosya.tc ,    Neden uploaded Tamam para kazanıyorsun ki sen yaklaşık 3 Euro kazanmış olacaksın 1000 İndirmede.

Sgt. Tlgklz said:
Neden Uploaded? 25Mb destekleyip Hızlı indirme için para vermeye gerek kalmayan siteler var. Mediafire örneğin. Yada Kısa ömürlü ama Dosya.tc ,    Neden uploaded Tamam para kazanıyorsun ki sen yaklaşık 3 Euro kazanmış olacaksın 1000 İndirmede.

Herhangi bır para kazanmıyorum sadace uyelık aldım oradan rastgele daha hızlı ındıren bıryer varsa soylersenız oradan upload edebılırım sızın ıcın :smile:

Back
Top Bottom