[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Modumuzu nasıl buluyorsunuz ? ( şaka amacıyla oylanmaması rica olunur )

• Çok güzel

Votes: 263 47.9%
  • İyi

Votes: 129 23.5%
  • Orta

Votes: 72 13.1%
  • Kötü

Votes: 85 15.5%

• Total voters
    549

Users who are viewing this thread

Sorun- Bug

Çinlilerin lorduna gidip talep ilettim savaşıp yendim, Çinlilerle ilişkiniz - lere düştü diye not da geldi
Fakat Şehirlerini kuşatamıyordum,
Kalenin birini Kuşatıp aldım Çin ile ilişkiniz -40 oldu yazdı Fakat hiçbir savaş durumu yoktu beni görünce kaçmıyor kovalamıyor tepki vermiyorlar
Şehirler hâlâ kuşatılamıyor...

Maalesef arkadaşlar v1 gelmeyecek.

Nogay.San said:
Sorun- Bug

Çinlilerin lorduna gidip talep ilettim savaşıp yendim, Çinlilerle ilişkiniz - lere düştü diye not da geldi
Fakat Şehirlerini kuşatamıyordum,
Kalenin birini Kuşatıp aldım Çin ile ilişkiniz -40 oldu yazdı Fakat hiçbir savaş durumu yoktu beni görünce kaçmıyor kovalamıyor tepki vermiyorlar
Şehirler hâlâ kuşatılamıyor...
O bugu düzelttim ama yeni versiyon yayınlamayacağım için yalan oldu.

Bize ( yada bana mı demeliydim) destek veren herkese teşekkür ederim. Bannerlord çıkarsa oradaki mod projelerinde görüşmek üzere.

bir sorum olacaktıda oyunun yükleme ekranında donuyor neden çözemedim modunuzun çok guzel olduguna ınanıyorum teşekkürler...

Daha önceden rar dosyasında hata aldığım için oynayamamıştım. Bugün bir daha indirdim ve bu sefer oynayabildim.

Eline sağlık. Mod betada kaldığı için ankette "İyi" seçeneğini işaretledim. Eksikler tamamlanabilseydi en iyi yerli mod olurdu tahminimce.

Back
Top Bottom