[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Modumuzu nasıl buluyorsunuz ? ( şaka amacıyla oylanmaması rica olunur )

• Çok güzel

Votes: 263 47.9%
  • İyi

Votes: 129 23.5%
  • Orta

Votes: 72 13.1%
  • Kötü

Votes: 85 15.5%

• Total voters
    549

Users who are viewing this thread

Muhammed009 said:
1.158 de çalıştırıyorum runtime library c++ hatasını veriyor sorun moddamı bendemi ona göre warbandı sileceğim.
oyunu orjinal alıp 1.168 kullan....
Sahte crackli Yazılım kullanıyonuz versiyonunuz düşük oluyor sonra da gelip burada moddamı bendemi sıkıntı diyonuz...

Yoruldum, mod bir süre askıda, ne yazık ki bizim ele aldığımız tarih Türkiye de ki Türk halkı tarafından pek bilinmediğinden bizim mod,  12 yaşındaki çocuklar tarafından yapılan  beş para etmez diriliş modları kadar ilgi görmedi. Modu devam ettirebileceğim diyen bana ulaşabilir ekibe alım olacak, tek başımayım zaten. Sahne yapabilecek, gereksiz itemleri silecek ( benim vaktim yok ) ve 1-2 görev yazabilecek kişilere ihtiyaç var ( modelci gerekmiyor) hatta gerçekten büyük sayılabilecek ( anadoludan çine kadar ) bir harita yapabilecek haritacı varsa oda gelebilir yoksa haritacı da lazım değil. Belki başka bir mod ile yada bannerlord ile görüşmek üzere, iyi forumlar. 

Birde benim halimi düşün, fazla ilgi çekmemesine rağmen devam ediyoruz. Sana yap diyemem lakin devam etmen daha güzel olur. Forumun düzgün modlara ihtiyacı var.

Cidden tek başına zor oluyor ( tüfekçi başının neler çektiğini çok iyi anlıyorum ama onun hevesi hala taze ) hem yorucu hem sıkıcı oluyor. Vakit ayıramıyorum zaten, uzun zamandır warband bile oynamadım, şuan bannerlorda odaklanmış durumdayım, bilemiyorum ama belki yazın size bu mod ile ilgili olmasa bile warband için farklı bir sürprizimiz olabilir, ama şuan devam edecek ne gücüm ne vaktim ne de hevesim var.  Fıtrat olarak kimseyi yarı yolda bırakmam ama bilemiyorum bu iş böyle oldu.

Devam etsen iyi olur aslında Partizanes dediği gibi adam akıllı modlara ihtiyac var. Türkiyede yaşıyoruz malesef bu halk tarihi sadece Osmanlı ve Selçuklu diye biliyor, yapcak bişe yok. En azından modu takip edenlerinin olduğunu bil.

Black Dead said:
Devam etmesi iyi oluyor diyorsunuz da, hiç oynadınız mı?
Ben oynadım çok güzeldi ama bir süre sonra o kaplamalar yükleniyor kısmından sıkılmaya başlayınca modu bırakıp kendi kavimler göçü moduma odaklandım...

Her mod oynanır. Ama az ama çok. Mesele modu tamamlamak.

Foruma bakarsak 7 tane tamamlanmış mod var. Sadece bu modun temeli yok. Yani kalan 6 modun biri eski Osmanlı Senaryosu üzerine kuruldu benim mod zaten şu haliyle tek oyunculu bile değil ve diğerlerinde ise Kalradya temel olarak kullanıldı. Bu mod kendi başına bir temel niteliğinde. Çok avantajlı bir konumda. Yalnız çalışmanın bırakılmaması lazım.

Tüfekçi Başı said:

Foruma bakarsak 7 tane tamamlanmış mod var. Sadece bu modun temeli yok. Yani kalan 6 modun biri eski Osmanlı Senaryosu üzerine kuruldu benim mod zaten şu haliyle tek oyunculu bile değil ve diğerlerinde ise Kalradya temel olarak kullanıldı. Bu mod kendi başına bir temel niteliğinde. Çok avantajlı bir konumda. Yalnız çalışmanın bırakılmaması lazım.
inşallah bahsettiğin mod benim mod değildir benimse itiraz edecem :grin:

efeguclu said:
Tüfekçi Başı said:

inşallah bahsettiğin mod benim mod değildir benimse itiraz edecem :grin:
Osmanlı v2 den bahsediyor.

Back
Top Bottom