[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Modumuzu nasıl buluyorsunuz ? ( şaka amacıyla oylanmaması rica olunur )

• Çok güzel

Votes: 259 48.1%
  • İyi

Votes: 125 23.2%
  • Orta

Votes: 70 13.0%
  • Kötü

Votes: 84 15.6%

• Total voters
    538

Kara Bey

Sergeant Knight
Best answers
0
https://hizliresim.com/mkY188

Hocam şöyle bir hata.Bilmiyorum böyle link vermek yasaklı mı ama yasaklıysa kaldırılabilir sorun değil.
Bu zamana kadar çok mod indirdim ama böylesi ilk oluyor.

Kara Bey

Sergeant Knight
Best answers
0
Turkish Cavalry said:
Tam anlamadim ama sifre dogruysa eksik inmis olabilir.
Rar dosyasının boyutu 1.45 gb eksik olma ihtimali var mıdır cidden bu benim netten mi kaynaklı acaba?

Nogay.San

Knight at Arms
WB
Best answers
0
Sorun- Bug

Çinlilerin lorduna gidip talep ilettim savaşıp yendim, Çinlilerle ilişkiniz - lere düştü diye not da geldi
Fakat Şehirlerini kuşatamıyordum,
Kalenin birini Kuşatıp aldım Çin ile ilişkiniz -40 oldu yazdı Fakat hiçbir savaş durumu yoktu beni görünce kaçmıyor kovalamıyor tepki vermiyorlar
Şehirler hâlâ kuşatılamıyor...

CavalryMan

Baron
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Maalesef arkadaşlar v1 gelmeyecek.

Nogay.San said:
Sorun- Bug

Çinlilerin lorduna gidip talep ilettim savaşıp yendim, Çinlilerle ilişkiniz - lere düştü diye not da geldi
Fakat Şehirlerini kuşatamıyordum,
Kalenin birini Kuşatıp aldım Çin ile ilişkiniz -40 oldu yazdı Fakat hiçbir savaş durumu yoktu beni görünce kaçmıyor kovalamıyor tepki vermiyorlar
Şehirler hâlâ kuşatılamıyor...
O bugu düzelttim ama yeni versiyon yayınlamayacağım için yalan oldu.

Bize ( yada bana mı demeliydim) destek veren herkese teşekkür ederim. Bannerlord çıkarsa oradaki mod projelerinde görüşmek üzere.

BurakBey2TR

Recruit
Best answers
0
bir sorum olacaktıda oyunun yükleme ekranında donuyor neden çözemedim modunuzun çok guzel olduguna ınanıyorum teşekkürler...

Kara Bey

Sergeant Knight
Best answers
0
Daha önceden rar dosyasında hata aldığım için oynayamamıştım. Bugün bir daha indirdim ve bu sefer oynayabildim.

Eline sağlık. Mod betada kaldığı için ankette "İyi" seçeneğini işaretledim. Eksikler tamamlanabilseydi en iyi yerli mod olurdu tahminimce.