[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

salihbaba32 said:
güzel hortlattın konuyu :grin:

Cevap:yeniden kayıt aç baştan oyna veya modu silip tekrar yükle ama saveni sakla yada en kötüsü handa 2 3 gün geçirirsin bakarsın düzelir :grin:

Buralar değerlensin kötü mü yaptık  :mrgreen:

Yeniden soru: Kayıt açmak istemiyorum tekrardan.Modu yükledim tekrardan. Başka çözüm yok mu ? Sonunu merak ediyorum.

Dün biraz oynadım modu güzele benziyor ama en son Zendar'a girdiğimde muhafızlardan 1 inin kıyafeti gözükmüyordur. Ayrıca Kahya Harek ve Hancıda gözükmüyor yani senaryoyu ilerletemiyorum ne yapmam lazım?  :?: :neutral: :neutral:

Modu yeni oynamaya başladım gerçekten harika olmuş ama şu Zendar a felan girince TAB a bastığımız zaman, Şu anda ayrılamam olayını düzeltseniz iyi olabilir farklı kaydet yapınca düzeliyor da ben oyunu kaydetmeden çıkma hakkım olmasın şeklinde oynadığım için genel de bazen oyunu kaydetmeyi unutuyorum problem oluyor  :grin: :grin: :lol: :lol:

KyrieIrving said:
Modu yeni oynamaya başladım gerçekten harika olmuş ama şu Zendar a felan girince TAB a bastığımız zaman, Şu anda ayrılamam olayını düzeltseniz iyi olabilir farklı kaydet yapınca düzeliyor da ben oyunu kaydetmeden çıkma hakkım olmasın şeklinde oynadığım için genel de bazen oyunu kaydetmeyi unutuyorum problem oluyor  :grin: :grin: :lol: :lol:
Bide bu senaryo içinde Kral Harlaus beni esir alınca benim bütün yoldaşlar gitti ve hiçbirini bulamıyorum şimdi, gezgin e soruyorum bilmiyor onlar tamamen gitmiş mi oluyor ?  :cry:

Oyuna girdiğimde (hilesiz bir şekilde) lordların hiçbiri kalesinden şehrinden çıkmıyor bu hatayı düzeltmenin bir yolu varmı ? Hikayeyi devam ettiremiyorum

KyrieIrving said:
KyrieIrving said:
Bide bu senaryo içinde Kral Harlaus beni esir alınca benim bütün yoldaşlar gitti ve hiçbirini bulamıyorum şimdi, gezgin e soruyorum bilmiyor onlar tamamen gitmiş mi oluyor ?  :cry:
benim bildiğim geri alamıyacaksın aynı şey normal savaşlarda esir düşüncede oluyor.  bu modda bazı buglar var böyle.. :iamamoron: :iamamoron:

Arkadaşlar Kral Harlausun verdiği ziyafette oyundan çıktım. Geri girdiğimde kalenin önğndeydim hiçbir görev yoktu (Azgadın görevi hariç) . Kral Harlaus ile konuşunca normal şeyler çıkuyordu ne yaptıysam geri getiremedim. Yardımcı olabilecek lütfen yardım etsin kayıtlı oyun dosyaniz falan varsa...

Benim sıkıntım şunlar :
1. Bazenleri (%70 ihtimalle) 100 Adam Topla görevini yapıyorum 101 veya 102 adamım oluyor, gidiyorum Kral Harlaus`a 100 Adam Topladım Seçeneği çıkmıyor
2. Sarranid Sultanlığı`nın tüm bölgelerini ele geçiriyorum fakat Kral Harlaus`a gidince Seçenek çıkmıyor
Ve Light And Darknessdan sonra en sevdiğim mod bu mod fakat ilerleyemeyince sinirim bozuluyor ve oyunu kapatıyorum derdime çare olursanız umarım her girdiğiniz savaştan galip ayrılırsınız :grin::grin::grin:.

oynadığım en başarılı hikaye moduydu. gerek esprileri gerek hikayenin gidişatı gerek sonu. gerçekten eğlenerek oynadım. teşekkürler.
karşılaştığım tek bug kavgacı sarhoşla kavga edersen oyundan atıyor. onun dışında bir buga rastlamadım.

Krikon'u yendikten sonra birdaha gemiden inemedim. Karaya basınca inmek ister misin falan demiyor kaldım öyle. Geçen sefer başladığımda da oyunun gidişatı bozulmuştu tekrardan başladım bug var bu seferde nasıl ineceğim gemiden?

Back
Top Bottom