[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

Farklı zaman aralıkları ile 4 ya da 5 defa indirdim
Ayrıca idm programını kullanıyorum
Yani söylediğiniz şeyler ne yazık ki işe yaramadı  :cry: :cry:

Selamlar, mod çok güzel olmuş emeği geçen herkesin eline sağlık benim sorunum leydi ilişkileri ama turnuvaları o leydiye adayamıyorum ve ona kumaş vs hediye veriyorum ilişkimi yükseltiyorum ama o beni hiç yaşadığı şehre-kaleye davet etmiyor özetle bir ilişki başlatamıyorum bu modda ne yapmam lazım?

Modun serisine kanalımdan bulabilirsiniz. Yapımcılarına Teşekkür Ederim :smile:

https://www.youtube.com/channel/UCGkdl4RGj0N5awHA6C_lm1A

iğrenç bi buga girdim yardım edin okadar iğrenç bi durumki bu durumda hiçbirşey yapamıyorum tek yapmam gereken koskoca saveyi bırakıp yeni save açıp aynı yere gelmek

lütfen yardım edin hikayeyi gerçekten çok beğendim. bug şu. şimdi bana dediki rodok devriye gemilerine saldır felan . deniz korsanlarıyla anlaş asker al tamam güzel asker aldım para verdim . yalnız askerler gelmedi ?? asker sınırına ulaşmıştım ondan gelmedigine şüpheleniyorum. 15 tane asker saldım tekrar konuştum diyo askerler emrinde felan ama bende korsanla ilgili hiçbir asker eklenmedi. neyse gemi satın aldım . gittim devriyeye öldürecem filan tıkladım tamam dediler. sonra savaş ekranı çıktı orda sadece vazgeç gibi bir tuş vardı ? bu ne hocam ya

Hardmuz said:
iğrenç bi buga girdim yardım edin okadar iğrenç bi durumki bu durumda hiçbirşey yapamıyorum tek yapmam gereken koskoca saveyi bırakıp yeni save açıp aynı yere gelmek

lütfen yardım edin hikayeyi gerçekten çok beğendim. bug şu. şimdi bana dediki rodok devriye gemilerine saldır felan . deniz korsanlarıyla anlaş asker al tamam güzel asker aldım para verdim . yalnız askerler gelmedi ?? asker sınırına ulaşmıştım ondan gelmedigine şüpheleniyorum. 15 tane asker saldım tekrar konuştum diyo askerler emrinde felan ama bende korsanla ilgili hiçbir asker eklenmedi. neyse gemi satın aldım . gittim devriyeye öldürecem filan tıkladım tamam dediler. sonra savaş ekranı çıktı orda sadece vazgeç gibi bir tuş vardı ? bu ne hocam ya
Rodokla aran iyidir ondan sadece ayrıl vardır, aranı 0 ın altına indir sonra 5 tane gemi kes onların ve harlusa git.

frozenpainter said:
Hardmuz said:

Rodokla aran iyidir ondan sadece ayrıl vardır, aranı 0 ın altına indir sonra 5 tane gemi kes onların ve harlusa git.
teşekkür ederim yaptım. sarranid sultanlıgını sonunda yok ettik kutlama yapıyorlar felan ama özel hediyeyi bulamadım

frozenpainter said:
Hardmuz said:

yapabildim teşekkürler :grin: zindana düşünce çok üzüldüm be şerefsiz kral

Spoiler içerir;

Sondan bir önceki adım.  :grin:
1gG7A5.jpg

mod hepsi şehir fethetmeyle dolu ki o askeri bulana kadar tadı kalmıyor modun çünkü mod hikaye modu.Özellikle o sarranidi bitir görevinde bittim hile kullandım yine olmadı :evil: :evil:.lüften hikaye modlarına şöyle hile yaptıracak görevler koymayın 

Krotos said:
mod hepsi şehir fethetmeyle dolu ki o askeri bulana kadar tadı kalmıyor modun çünkü mod hikaye modu.Özellikle o sarranidi bitir görevinde bittim hile kullandım yine olmadı :evil: :evil:.lüften hikaye modlarına şöyle hile yaptıracak görevler koymayın
Bende o göreve gıcık olmuştum.

Sonunda modu doğru düzgün oynayarak bitirdim, çok eğlenceli. Svadyalıları yok etmek çok zahmetliydi. Gerisini zaten hileyle hallettim yoksa biticek gibi değil 800 kişilik ordu ile "kale" almaya çalışıyorlar, sinir oldum yahu.  :ohdear:

Back
Top Bottom