[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

Yapay zeka zayıf olunca almam sorun olmadı, çadırların arkasına geçip oklardan korunuyordum. Zaten askerlerin çoğuda çadırların arasına sıkışmıştı. Göreve devam konusunda sıkıntı çıkarmıyor zaten. Şuanda sarranidleri yok etme görevindeyim. Sultan Hakim'i kendi saflarıma çekmeye çalışıyorum. :razz:

Ibledek köyünden yağmacı aldım denizdeki 5 rodok devriyesnii öldürdüm napıcam şimdi Kral Harlaus a gittim yeni bi seçenek çıkmadı.

Mirachann said:
Ibledek köyünden yağmacı aldım denizdeki 5 rodok devriyesnii öldürdüm napıcam şimdi Kral Harlaus a gittim yeni bi seçenek çıkmadı.
5 Rodok gemi devriyesini yoketmiş olman lazım.Görev notlarına tekrar bak.5 ini yokedince harlusla konuşmaya başlayınca direk zaten aferin falan diyor ve sonraki görev geliyor.

frozenpainter said:
Mirachann said:
5 Rodok gemi devriyesini yoketmiş olman lazım.Görev notlarına tekrar bak.5 ini yokedince harlusla konuşmaya başlayınca direk zaten aferin falan diyor ve sonraki görev geliyor.
Zaten bende gemi devriyelerini yoketmiştim.
edit:O sorun çözüldü Yalen Şehri çevresindekileri öldürmem gerekiyormuş.Notlar a baktım Sultan Hakim diyarı terketti diyo ama Shariz şehri çevresinde hala ona doğğru gittim beni öldürdün amele falan diyor savaşa giriyor :grin:

Ya şu Sarranid Sultanlığğı bir türlü batmıyor tüm topraklarını aldım bazı derebeylerini esir aldım bazıları taraf değiştirdiler ama bir türlü batmadılar ya.

Mirachann said:
Ya şu Sarranid Sultanlığğı bir türlü batmıyor tüm topraklarını aldım bazı derebeylerini esir aldım bazıları taraf değiştirdiler ama bir türlü batmadılar ya.
Notlardan sarranid sultanlığına bak, kalan derebeyler orda gözükür onlarıda yenersen tamamdır.

Zindandan kaçış görüvinde gardiyanları öldürdüm zindanın dışına çıkan kapıya yaklaştım tam f ye bascakken muhafızlar seni kollarından tuttular diyo yine zindanda çıplar ve o gardiyan karşımda başlıyorum.

Mirachann said:
Zindandan kaçış görüvinde gardiyanları öldürdüm zindanın dışına çıkan kapıya yaklaştım tam f ye bascakken muhafızlar seni kollarından tuttular diyo yine zindanda çıplar ve o gardiyan karşımda başlıyorum.
Arkadaş hani ilk gelen 2 muhafızı öldürdükten sonra açılan kapıda 2 sini de öldürmücen orada bug var sanırım başa alıyo bir tanesi merdivenlerden yukarı çıkıp senden uzaklaşıyor sana saldıranı kes diğerini kesmeden kapıdan çık.

AlperYılmaz26 said:
Mirachann said:
Arkadaş hani ilk gelen 2 muhafızı öldürdükten sonra açılan kapıda 2 sini de öldürmücen orada bug var sanırım başa alıyo bir tanesi merdivenlerden yukarı çıkıp senden uzaklaşıyor sana saldıranı kes diğerini kesmeden kapıdan çık.
Şimdide gardiyanı öldürdükten sonra başa alıyo.Hep o gardıyanı öldürdükten sonra başa alıyo bende kaydet ve çık dedim şimdi Praven Şehrinde başladı.

Mirachann said:
Orda bir sıkıntı olmaması lazım, garidyanları öldürürsen bir sorun olmuyor zaten yinede kapıdan çıkman gerekiyor, eğer orda ölürsende oyundan çıkıyor, acaba sen ilk denemende başarısız oldunda tekrar yaptığında mı bu sorun çıktı.
edit:tamam şimdi buldum hatayı, sen gardiyanları öldürüp hemen ordan çıkmamışsın ve sürekli o menüye atlıyor.
edit2:Mirachan sen bu dosyayı modun içine at, tabi yedekle her ihtimale karşı, bunu ekleyip savene devam et yüksek ihtimak olacaktır, olmaz ise başka bir yol söyleyeceğim.
http://www.dosya.tc/server3/x8a33a/mission_templates.rar.html

frozenpainter said:
Mirachann said:
Orda bir sıkıntı olmaması lazım, garidyanları öldürürsen bir sorun olmuyor zaten yinede kapıdan çıkman gerekiyor, eğer orda ölürsende oyundan çıkıyor, acaba sen ilk denemende başarısız oldunda tekrar yaptığında mı bu sorun çıktı.
edit:tamam şimdi buldum hatayı, sen gardiyanları öldürüp hemen ordan çıkmamışsın ve sürekli o menüye atlıyor.
edit2:Mirachan sen bu dosyayı modun içine at, tabi yedekle her ihtimale karşı, bunu ekleyip savene devam et yüksek ihtimak olacaktır, olmaz ise başka bir yol söyleyeceğim.
http://www.dosya.tc/server3/x8a33a/mission_templates.rar.html
Olmadı Praven şehrinin dışında başladım hana girdim şehirliler süperli kaçışıyor ben onlara saldırmadığıma rağmen.

O zaman uyumsuz olmuş demekki, şimdi tek çare edit mod, o sahneye girdiğinde edit modu açıyorsun ve senin olduğun yerdeki sarı oku alıp  çıkış kapısının oraya taşıyorsun, böylelikle orda doğar ve kapıdan direk kaçarsın, edit modu açtığında oka sağ tıkladığında seçilir g tuşuyla sağa sola hareket ettir, t tuşuylada yukarı aşşağı hareket ettir.

frozenpainter said:
O zaman uyumsuz olmuş demekki, şimdi tek çare edit mod, o sahneye girdiğinde edit modu açıyorsun ve senin olduğun yerdeki sarı oku alıp  çıkış kapısının oraya taşıyorsun, böylelikle orda doğar ve kapıdan direk kaçarsın, edit modu açtığında oka sağ tıkladığında seçilir g tuşuyla sağa sola hareket ettir, t tuşuylada yukarı aşşağı hareket ettir.
O sahneye nasıl girecem Praven Şehrinin dışında başlıyo.

Mirachann said:
frozenpainter said:
O sahneye nasıl girecem Praven Şehrinin dışında başlıyo.
Görev kayıtlarını kontrol etsen her şey düzelecek. Sahne sırasında kayıt almadığı için Harlaus'dan görevi hiç almamış oluyoruz. Yani krala gidip görevi tekrar alıp son 2 düşmanı öldürmeyip çıkacaksın. Boşu boşuna bir düzeltme paketi vs. çıkartılmasına gerek yok.

Bayram ben modu indirdim Harek in ilk verdiği görevde çapulcu öldür diyor çapulculara tıklıyorum savaş başlıyor ama isyanı başarıyla püskürttün yazısı çıkıyor savaş falan olmuyor yani nası çözerim ? :ohdear:

Back
Top Bottom