[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Best answers
0
Abi mod Harika Seni de çok seviyorum ama çok bug var native in 1901 katı bug var ben bir bug a denk geldim han a gittim adam bana 5 şarap verdi onları praven deki hancıya götürdüm verdim oda bana bişeyler verdi sonra onu götürmek için zendar a doğru gittim hancıyla konuştum bana şöyle dedi Eee Eşyaları Götürdünmü felan dedi bende Henüz değil dedim ilerleyemiyorum :smile:
 

afacanati

Recruit
Best answers
0
Biraz Geç Diyorum Ama İlk Baştaki Bölümde Köylülerin Arasından Geçerken Kendi Kendine Nolmuş Böyle Felan Demesi Senaryoya Renk Katabilir.
Ayrıca Bu Başka Bazı Yerlerde De Olabilir İlk Bölüm Çok Sade Olmuş Öyle Kayığa Binip Gidiyosun


Edit : Harita Da Fena Olmaz [Minimap]
 

afacanati

Recruit
Best answers
0
Ayrıca Senaryosu Bitince De Oynanabilecek Native'den Daha Zevkli Bir Mod
Başarılar.
Devamını Bekliyoruz
 
Best answers
0
Cesur Er said:
bu arazi işleri nasıl oluyor ben anlamadım anlatabilirmisiniz?
Parayı basıp alıyon araziyi, 2 hafta sonra araziyi aldığın şehre gel, o arazi yazısına tıkla ve hasılatı topla.
 

Mirachann

Knight at Arms
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Cihat ve Haçlıları boşver bu modun v2 sini çıkar.Evlat modundak hancılara sorduğumuzda hancıların "X lord haydutların bir yerde kamp kurabileceğin den şüpheli." veya "X lordu akrabasını kurtarmak için yol arıyor." vb. özellikler olursa tadından yenmez.
 

Kortlcha

Master Knight
Best answers
0
Rodok Komplosu görevinde 5 tane gemi partisini öldürdüm ama Harlaus'la herhangi bir diylaog açılmıyor. Ne yapmam lazım?
 
Best answers
0
Kortlcha said:
Rodok Komplosu görevinde 5 tane gemi partisini öldürdüm ama Harlaus'la herhangi bir diylaog açılmıyor. Ne yapmam lazım?
Eğer hile kullanıp ışınlanıyorsan biraz zaman geçmesi lazım, öldürmen gereken gemiler gemi devriyeler, ek olarak 1 tane daha öldürüp dene.
 

Negasonic Teenage Warhead

Grandmaster Knight
Best answers
0
Az önce bitirdim bu mod gerçekten harikaydı. İkincisini düşünürmüsün bilmem ama bence düşünmelisin. En sevdiğim bölüm ilk çatıdan atlamalı yerdi ayrıca gemi sürmek ve ziyafet sahnesi de çok hoş olmuş ellerine sağlık. İkinci çıkacak mı ? Ve çıkacaksa lütfen sonu böyle olmasın haykırdım sonda ya  :lol:
 

BlueSword

Recruit
Best answers
0
Valla iyi olmuş.Yeni Version Çıksa Çıldırcam :mrgreen: :mrgreen: Neredeyse bitirmiştim bi ara tekrar başladım  :iamamoron: :smile: :smile: :grin:
 

Crysis

Regular
Best answers
0
Aklıma takıldı oynadığım modlar da sevdiğim birkaç eşyayı, özelliği bir mod da birleştirme gibi bir şey yapılabiliyor mu.(çok sevdiğim bir eşyayı herhangi bir mod dan hikayeli bir moda taşıma gibi?)
 

Nogay.San

Knight at Arms
WB
Best answers
0
Yorumları okudum da bayâ gelişmiş, Ben 0.6 oynamıştım en son galiba, Bu son sürümüde deniycem İnş. , Bu gün Sınavlarda bitiyor :party: ,
 

TahaKuzgun

Master Knight
Best answers
0
Arkadaş Sarradin Sultanlığında bir tek İncili Arwa kaldı.Derebeyini bile bırakmadım.Ama görev hala bitmiyor. Noldu böyle ? Hikaye (Ana Görev) başlığında ise krikonla yüzleş yazıyor. Halbu ki krikonu kestim biçtim rodokla anlaşma yaptım falan filan fistan sarradin kralını öldürdüm sarradinde toprak derebey bırakmadım.İncili arwa kaldı tek başına.hala bitmiyor.
 

salihbaba32

Recruit
Best answers
0
güzel hortlattın konuyu :grin:


Cevap:yeniden kayıt aç baştan oyna veya modu silip tekrar yükle ama saveni sakla yada en kötüsü handa 2 3 gün geçirirsin bakarsın düzelir :grin: