Soylu Haydut Üçlemesi 1. Kitap Final [14 Temmuz 2012]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
girebi said:
Hacı, bikaç bölüm okudum da hikayeden pek elektrik alamadım sanki. Yani açıkçası, "Thermicias kapıdaki nöbetçiyi de öldürdü. Aşağı indi, oradaki üç muhafızı da hızlıca öldürdü." gibi basit öldürme sahneleri beni çok rahatsız etti. Bilmiyorum. :S
Biliyorum aslında baya basit kısımlar yok değil... Yorumun için saol :smile: Ama bu da benim ilk hikayemdi, (forumdan öncesi dahil) sonraki hikayelerimde daha iyi yazacağıma inanıyorum :smile:

Ben girebi ye katılsamda hikayenin temeli yani konusu güzel. İnsanı içine çekmesi için daha fazla tasvire ihtiyacı var. Bunun dışında bence çok iyi. Devamını beklerim.

Kardeş ben de hikayeni uzun zaman sonra okudum. Yılları yanlış yazman dışında manyak güzel olmuş. Ve şunu anlamadım: Nizar ve Bahestur Thermicias'ın ordusuna ne ara geldi?
Yılları yazarkenki yanlışlıkların:
Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde 1261 yerine 1251, bir yerde de 1259 yerine 1209 yazmışsın. Gerisi sorunsuz.
Konuyu diriltmek iyi geldi valla.

erennuman_mb said:
Kardeş ben de hikayeni uzun zaman sonra okudum. Yılları yanlış yazman dışında manyak güzel olmuş. Ve şunu anlamadım: Nizar ve Bahestur Thermicias'ın ordusuna ne ara geldi?
Yılları yazarkenki yanlışlıkların:
Yanlış hatırlamıyorsam bir yerde 1261 yerine 1251, bir yerde de 1259 yerine 1209 yazmışsın. Gerisi sorunsuz.
Konuyu diriltmek iyi geldi valla.
Bunu da diriltmiş olduğum için forumdaki herkesten özür dilerim :grin: Şöyle ki, hikayeyi yazdığımda küçüktüm baya, zaten 5-6 yıl olmuş ve hikayeyi yazarken de kendi konumu kaçırdığım zamanlar oldu onu da biliyorum. Hatta şimdi baktığımda "bu hikaye nasıl bu kadar beğenildi?" diye düşünüyorum (yine de bunun için herkese teşekkür ederim zaten :grin:). Yeni bir hikaye yazacak olursam daha çok özen gösterip eskisiyle kıyaslanamayacak bir şey olmasını düşünüyorum ve umuyorum :grin:

Malumun ilanı da olsa söylemek istediğim için konuyu tekrar dirilttim, moderatörlerden özür diliyorum normalde konu diriltmeyi sevmem. Ama önceki iletimde de söylediğim gibi 5-6 yıl oldu. Hikayenin konusunu buradan devam ettireceğime inanmıyorum ve diğer iki kitap için de bu geçen sürede bir şeyler yazıp sürekli silmiş olduğum için ümidimi yitirdim. -Sanmıyorum ama :grin:- eğer hala diğer iki kitabı bekleyenler varsa kendilerinden özür dileyerek hikayeyi resmi olarak bitiriyorum. Artık eskisinden daha donanımlı olduğumu hissediyor ve "Soylu Haydut"tan kat be kat güzel şeyler yazacağıma inanıyorum. İleride yazacağım şeyler için takipte kalın, hepinize iyi günler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom