Sorunlu çalışmayan başarımlar achievementlar

Users who are viewing this thread

Kaşif​

Bir oyunda haritadaki bütün yerleşkeleri gez.​

Girişimci​

Aynı anda hem atölye hem de kervan sahibi ol.​

Bu Bizim Toprağımız​

Surlara yapılan bir saldırıyı püskürt.​

Romalılar bizim için ne yaptı?​

Bir yerleşkedeki bütün projeleri tamamla.​

Kılıç Üstadı​

6. seviye bir kılıç üret.​

Bu başarımlar için gerekenleri yapmama rağmen açılmadılar. Özellikle girişimciyi bir kaç kere denedim. Kar etmesini sağladım atölye ve kervanların ama yinede açılmadı. Zaten steam global istatistiklerine bakarsanız bu başarımlar %0 gözüküyor ya açan sayısı çok az ya da buglu olduğu için kimse açamadı.

Yaklaşık 24 tanesini singleplayerda yaptım enable achievement modu yüklü. Çok oyunculuya hiç girmedim.
Bende mod yok, çok oyunculudan bir başarım aldım zamanında ve o zamandan beri %0.1 lik kazanım oranına sahip bu yüzden bozuk olduğunu düşünüyorum.

oyunu 270 saat oynadım son 30-40 saatim başarım sonrası ve modsuz sadaece 4 tane başarım verdi oyun baya sıkıntılı başarım konusunda

Ironman modunu eklediklerine göre başarım konusunda da biraz önemsemeleri lazım hatta başarımların ıronman ve zorluğun en azından ortalama olmadan kazanılmaması lazım.Mod olayına gelince bence vanilla dışında başarım kapalı olması lazım gerek yok. Paradox bu olayı çok iyi yaptı millet achievement kasıyor sürekli oyunlarında

Back
Top Bottom