Sorular Sorular ve Sorular ve Komple Teorisi

Doğru mudur?

• Haklısın Kergitli Yeğen

• Yanlış Düşünüyorsun Kergitli At

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Flaming
Forum hesabım kapatıla da bilir ekmeğim suyum mu ki yasını tutayım? Ben haklı olduğunu düşündüğüm şeyi savunuyorum. İlk iletimi atmadan önce atılan iletilerin tamamı saçma sapan ve sizin tabirinizle kirlilik. Sadece farklı bir yolla kirliliğe dahil oldum diye veryansın edildi. Zaten bu ülke ne kaybettiyse haklı olanın değil çok olanın zaferinden kaybetti.

Muhtemelen belirli bir kişilik roleplay'i üzerine kurduğun bu forum hesabında, kurallara uymak zorundasın. Uymadığında ve uyarı aldığında, sağa sola sallayıp insanlara hakaret edemezsin. Üstüne bir de spam yüzünden uyarı alıp, bunu da mesele edip konuyu amacından daha fazla saptıramazsın. Sana göre, konu ne kadar anlamsız da olsa buna hakkın yok. Bir derdin varsa ve bu moderasyon ile alakalı ise özel mesaj yoluyla bunu halledebilirsin.
Konu daha fazla uzamasın,
İyi forumlar!

Sayın Moderatör, farkında olduğunuz üzre hesap RP statüsünde. Ben ise bu doğrultuda '' istemeyerek ve farkında olmayarak '' haklısınız kural ihlali yapmışım.İhlalin kararına varan Moderatör ile de özelden görüşmüş, nedenini öğrenmiş fakat tatmin olmadığım için fevriyetle mesajımı editlemiş ve aldığım cezanın bahsi geçen kuralla ilişiği olmadığını belirtmişim. Tamam tanım üstü kapalı olsa da moderasyonun kanaatidir yaptırım uygulaması gerekmektedir, başüstüne. Ama burada amacından sapan yalnızca konu değil benim masumiyetimdir. İstemezdim ki kural ihlal edeyim. Lakırdı atfedilecek bir konunun ciddi bir sorununa müdahil olayım. Şu bir gerçek ki her biri iğneleyici, rencide edici ve aşağılayıcı mesajlar var. Ve hiç bir yaptırım uygulanmadı. Günah keçisi isem bileyim. Gözardı edilmeyecek ise adaletinize minnet besleyeyim.

Dayım, amcam, kardeşim, boş bir konu işte ben de isterim seninle Zender Tavernasında Herakleitosu, Empedoklesi, İbni Meymunu, Martin Lutheri tartışayım,Locke'un denemesi üzerine konuşayım, Ampirizm yolunda mest olayım ama nasıl patates cipsi gibi hızlı yenen boş bir yiyeceğe Az pişmiş kuzu bonfile koymak mantıksızsa, bu konuya da entel dantel nakışlı yaklaşmak boş ve yanlış. Arkadaşımızın canı sıkılmış, güzel soruları sormuş, bizde yarı dalgalı yarı normal cevapladık bunda kim ne problem görebilir? Dalgası inceyse ince, kalınsa kalın, no **** sherlockculuk yapmaya ne hacet? Gel gidelim beraber selametle Tavernalara akalım, felsefesemizi falafelelerimizi siyasetimizi yerinde yaşayalım, dolu konuya dolu, boş konuya boş.

Dayım, amcam, kardeşim, boş bir konu işte ben de isterim seninle Zender Tavernasında Herakleitosu, Empedoklesi, İbni Meymunu, Martin Lutheri tartışayım,Locke'un denemesi üzerine konuşayım, Ampirizm yolunda mest olayım ama nasıl patates cipsi gibi hızlı yenen boş bir yiyeceğe Az pişmiş kuzu bonfile koymak mantıksızsa, bu konuya da entel dantel nakışlı yaklaşmak boş ve yanlış. Arkadaşımızın canı sıkılmış, güzel soruları sormuş, bizde yarı dalgalı yarı normal cevapladık bunda kim ne problem görebilir? Dalgası inceyse ince, kalınsa kalın, no **** sherlockculuk yapmaya ne hacet? Gel gidelim beraber selametle Tavernalara akalım, felsefesemizi falafelelerimizi siyasetimizi yerinde yaşayalım, dolu konuya dolu, boş konuya boş.
Aha takil koluna git iste, tam senin kalemin :grin: @MachiavelIi

Forum içindeki konularda, konu ne olursa olsun konunun içeriği dışına çıkmadan ileti atmanız zaten bu sistemin temel bi parçası. Eğer konudaki içeriği kayda değer bulmuyorsanız başka bir konuya göz atabilirsiniz. Forum kuralları herkesin forum dahilindeki iletişimini sağlıklı kılmak için var. Eğer gerçekten spam ileti yollamak istiyorsanız bunun için ekstra Lakırtı Konusu var.

Bunun dışında konu dahilinde insanları kişisel tartışmaya itecek bir üsluptan kaçınalım.

Last edited:
3-Oyun 'biralar, şaraplar cart Curtis ehl-i diyar içeçecekleri var ama ne ayran ve şalgam ...
i5lD8.jpg

B R U H

Büyük ihtimalle gerçektir Instagram'da tanıdığım bir sayfa var, onda gördüm... (Cidden diyalog çok iyiymis bu arada)
Gerçekse çok iyiymiş :grin: Bir de kavgacı sarhoş eklense oyuna süper olur :smile:

1- Mount And Blade simgesinde ki T neden tam bir haç işareti şeklinde?
2-Güya Türk oyunu neden Türkçe forum kurulma gereği duyulmamış? (Forum hiç Türkçe kurulmamış o ayrı bir şey)
3-Oyun 'biralar, şaraplar cart Curtis ehl-i diyar içeçecekleri var ama ne ayran ve şalgam ...
4-Yine warband kazanımlarında royalilty ödeme kazanımındaki simge tam bir hristiyan simgesi zira bu şekiller hristiyan misyonerlerinin yardım (!) Ellerini haça benzeyen pervanemsi şeyle gayet iyi anımsatıyor.
5-Bannerlordda dürüstlük / onur olarak ifade edilen şeyin simgesi bir kayaya batırılmış kılıç ki yine bu kılıç haç işaretine gayet benziyor (oyunu en düşük ayarlarda açarsanız haç işareti olduğunu bile düşünebilirsiniz) olup zaten bu kayaya batırılmış kılıç excalibur kılıcı olupta başka bir işaret veya simge kullanılmamış ve bunun onurlulukla dürüstlük ile ne alakası var?
6-Asker alma soru askerlerin yanındaki kılıç simgesi ...
7-Yelkenli gemilerdeki yelkenlerin örtüsüz olması ...
8-Kusura bakmayında hangi Türk memleketinde tavernada - ki taverna varsa- göğsü açık aşufte kadınlar vardı? Kadını obje gibi kullanma nedeni neden?

Velhasılı kelam oyununun bir çok yerinde bayraklarda çok güzel bir şekilde Türklük simgeleri hilal vs var., Selçuklu bayrakları ve vs var.İlk olarak bu konunun kesinlikle provakatif bir konu olmadığını söylemek istiyorum buradaki amacım sadece bu küçük soru işaretlerini gidermek.Zira Bannerlordun tavernası oyunlarda oyun karesinin yanlarında bile gayet güzel hilal işaretleri var.Türk simgeleri oyunun bir çok yerine gayet güzel ve fazlasıyla ama olması gibi yerleştirilmiş ancak belkide kimsenin dikkatini çekmeyen bu sayılan maddelerdeki haller gerçekten dikkatli oyun oynamayı sevenler ayrıntılara önem veren oyuncular için dışarıdan aslında çok küçük ancak etkisi büyük olan dokunuşlar.

Son olarak lütfen saygı çerçevesinde adam akıllı yorum yazacaklar bir şey yazsın ikinci çocukları ha-hi vs böyle maymuni hareketler yapacak olanlar hiç bir şey yazmadan çıkış yapsınlar.

Güzel dalga geçmişsin zira başka bir şeyse ciddiysen acilen destek alman lazım.

Back
Top Bottom