Sorular Sorular ve Sorular ve Komple Teorisi

Doğru mudur?

• Haklısın Kergitli Yeğen

• Yanlış Düşünüyorsun Kergitli At

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

1- Mount And Blade simgesinde ki T neden tam bir haç işareti şeklinde?
2-Güya Türk oyunu neden Türkçe forum kurulma gereği duyulmamış? (Forum hiç Türkçe kurulmamış o ayrı bir şey)
3-Oyun 'biralar, şaraplar cart Curtis ehl-i diyar içeçecekleri var ama ne ayran ve şalgam ...
4-Yine warband kazanımlarında royalilty ödeme kazanımındaki simge tam bir hristiyan simgesi zira bu şekiller hristiyan misyonerlerinin yardım (!) Ellerini haça benzeyen pervanemsi şeyle gayet iyi anımsatıyor.
5-Bannerlordda dürüstlük / onur olarak ifade edilen şeyin simgesi bir kayaya batırılmış kılıç ki yine bu kılıç haç işaretine gayet benziyor (oyunu en düşük ayarlarda açarsanız haç işareti olduğunu bile düşünebilirsiniz) olup zaten bu kayaya batırılmış kılıç excalibur kılıcı olupta başka bir işaret veya simge kullanılmamış ve bunun onurlulukla dürüstlük ile ne alakası var?
6-Asker alma soru askerlerin yanındaki kılıç simgesi ...
7-Yelkenli gemilerdeki yelkenlerin örtüsüz olması ...
8-Kusura bakmayında hangi Türk memleketinde tavernada - ki taverna varsa- göğsü açık aşufte kadınlar vardı? Kadını obje gibi kullanma nedeni neden?

Velhasılı kelam oyununun bir çok yerinde bayraklarda çok güzel bir şekilde Türklük simgeleri hilal vs var., Selçuklu bayrakları ve vs var.İlk olarak bu konunun kesinlikle provakatif bir konu olmadığını söylemek istiyorum buradaki amacım sadece bu küçük soru işaretlerini gidermek.Zira Bannerlordun tavernası oyunlarda oyun karesinin yanlarında bile gayet güzel hilal işaretleri var.Türk simgeleri oyunun bir çok yerine gayet güzel ve fazlasıyla ama olması gibi yerleştirilmiş ancak belkide kimsenin dikkatini çekmeyen bu sayılan maddelerdeki haller gerçekten dikkatli oyun oynamayı sevenler ayrıntılara önem veren oyuncular için dışarıdan aslında çok küçük ancak etkisi büyük olan dokunuşlar.

Son olarak lütfen saygı çerçevesinde adam akıllı yorum yazacaklar bir şey yazsın ikinci çocukları ha-hi vs böyle maymuni hareketler yapacak olanlar hiç bir şey yazmadan çıkış yapsınlar.

2-Güya Türk oyunu neden Türkçe forum kurulma gereği duyulmamış? (Forum hiç Türkçe kurulmamış o ayrı bir şey)
3-Oyun 'biralar, şaraplar cart Curtis ehl-i diyar içeçecekleri var ama ne ayran ve şalgam ...
4-Yine warband kazanımlarında royalilty ödeme kazanımındaki simge tam bir hristiyan simgesi zira bu şekiller hristiyan misyonerlerinin yardım (!) Ellerini haça benzeyen pervanemsi şeyle gayet iyi anımsatıyor.
5-Bannerlordda dürüstlük / onur olarak ifade edilen şeyin simgesi bir kayaya batırılmış kılıç ki yine bu kılıç haç işaretine gayet benziyor (oyunu en düşük ayarlarda açarsanız haç işareti olduğunu bile düşünebilirsiniz) olup zaten bu kayaya batırılmış kılıç excalibur kılıcı olupta başka bir işaret veya simge kullanılmamış ve bunun onurlulukla dürüstlük ile ne alakası var?
8-Kusura bakmayında hangi Türk memleketinde tavernada - ki taverna varsa- göğsü açık aşufte kadınlar vardı? Kadını obje gibi kullanma nedeni neden?

Velhasılı kelam oyununun bir çok yerinde bayraklarda çok güzel bir şekilde Türklük simgeleri hilal vs var., Selçuklu bayrakları ve vs var.İlk olarak bu konunun kesinlikle provakatif bir konu olmadığını söylemek istiyorum buradaki amacım sadece bu küçük soru işaretlerini gidermek.Zira Bannerlordun tavernası oyunlarda oyun karesinin yanlarında bile gayet güzel hilal işaretleri var.Türk simgeleri oyunun bir çok yerine gayet güzel ve fazlasıyla ama olması gibi yerleştirilmiş ancak belkide kimsenin dikkatini çekmeyen bu sayılan maddelerdeki haller gerçekten dikkatli oyun oynamayı sevenler ayrıntılara önem veren oyuncular için dışarıdan aslında çok küçük ancak etkisi büyük olan dokunuşlar.

Son olarak lütfen saygı çerçevesinde adam akıllı yorum yazacaklar bir şey yazsın ikinci çocukları ha-hi vs böyle maymuni hareketler yapacak olanlar hiç bir şey yazmadan çıkış yapsınlar.
Kanka umarım bu konuyu trol olsun diye açmışsındır eğer gerçek düşüncelerinse okuduğum en saçma eleştiriler olabilir.

Sen ne diyorsun ya? Umarım ironidir...

Git Twitter'a bunları yaz, sadece yazmakla kalmazsın yeşil topla da ödüllendirilirsin en azından (Flaming yemem umarım)

Kardeşim bu çok gizli bir bilgidir nasıl ulaştın bilmiyorum ama madem ifşa olduk anlatayım
TW studyosu temelleri 1099 yılında Kudüs'ün haçlı ordularınca fethedilmesi yıllarına dayanır. Fetihten sonra bir grup Fransız tapınak şovalyeleri dinin kanla yayılmayacağı gerçeğiyle yüzleştikten sonra gizli yeni bir örgüt kurarlar ve müslüman ülkelerin ahlakını bozmak için harekete geçerler. Işte temelleri buna dayanır. Daha sonraları bu şovalyelerin soyu Amerikanın keşfiyle abdye yerleşirler ve yahudilere katılıp mason localarını kurarlar. Tenkonoloji ve zaman ilerledikçe komünizm, eşcinsellik,mini etek giyme ve dudaktan öpüşme gibi ahlaksızlıkları da islam dünyasına pompalarlar. Bir yandan hollywood bir yandan netflix hep bu amaçla iş yapmaktadır. Ama gel gelelim bir türlü Türk firmalarına ulaşamadılar, bu sebepten de kardeşim warband ortaya çıktı. Önce Türk insanına yerli ve milli oyun diye önlerine sürdüler daha sonra vir kitle yarattılar. Şimdi ise asıl amaçlarını görebiliyoruz. Evet ben de ilk öğrendiğimde şok olmuştum ama oynanan oyun çok büyük. Bu gönderiyi silmeni rica ediyorum zira bunların ne yaoacağı belli olmaz. Bu gerçekleri öğrendiğimizi anlarlarsa işimizi bitirebilirler

Allah çarpsın okurken daraldım, midem bulandı. Bak yemin ederim bunlar oldu. Neyse ben de mal arıyordum bu sıralarda, torbacının ismini dmden atsana?

Türk yapımı oyun diye Türk simgeleri olmak zorunda değil ki veya oyun Osmanlı yada avrupada geçmiyor ki onlarla alakalı simgeler olsun oyunun tarzı bu değil zaten. Örneğin skyrim; oyun yapımcıları hristiyan diye her yere kilise mi koymuşlar tabi ki hayır yapılan oyunların kendi konuları ve konseptleri olur ona göre dizayn edilirler.

Türk yapımı oyun diye Türk simgeleri olmak zorunda değil ki veya oyun Osmanlı yada avrupada geçmiyor ki onlarla alakalı simgeler olsun oyunun tarzı bu değil zaten. Örneğin skyrim; oyun yapımcıları hristiyan diye her yere kilise mi koymuşlar tabi ki hayır yapılan oyunların kendi konuları ve konseptleri olur ona göre dizayn edilirler.

Elbette ki her oyun kendi has konusuna göre hareket eder ve ona göre senaryo ve harita geliştirir hiç şüphesiz. Adı üstünde komplo teorisi olarak söylenmiş sözler zira bir çok yerde gayet güzel Selçuklu vs simgeler var.Ancak Steam üzerinden de şahit. Olacağınız uzere içinde T olan her kelimede t leri haça benzetme yine kılıçlar hep haç şeklinde konumlandırılir. Ben böyle bir şeyin kasıtlı Olmasa Dahi bu oyunda. Olmamasini isterdim. En ince ayrıntısına kadar her şeyde Türkler i yansıtan ama Türk olmayanlari rahatsız etmeyecek şekilde olmasını isterdim. Neden şarap yerine ayran olmasın?bir şalgam olmasın?

Normal bir kılıcın haç şeklinde olması hep hristiyanlık oyunları bak. Başka açıklama olamaz hem öldürelim hem Kutsal babamızı şereflendirelim. Haçlıyız kardeşim karışma işlerimize.

maymuni hareketler yapanlar derneği başkanı :grin:
ulan taleworlds insan bi kımız koyar oyuna nasıl türk oyunu yaptınız(!)

Last edited:
Yapımcıların %99'u hristiyan dostum ondan ötürü.
Çünkü yapımcıların %%9'u yabancı dostum, ondan ötürü.
Katılıyorum dostum, daha türkleri eklemediler, ekleseler eklenir
Gavur işi bunlar hep.
Çok haklısın onurla kılıcın ne alakası olabiliir kği
e nromal tnbi
örtü mü
KESİNLİKLE HEMEN FEMİŞSTLERİ ÇAĞIRANLM

Back
Top Bottom