Soru / Şikayet / Öneri

Users who are viewing this thread

Ramazan geldi malum iftar saati İstanbul'da 20:40'larda geziyor. 21:00'da çoğu kişinin geleceğini sanmıyorum şahsen. Başlangıç saatinin 21:15 veya 21:30'a ertelenmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Sizce böyle bir uygulama yapılmalı mı?

Bir yönetici organizatörlüğünde yönetim tarafından bir turnuva etkinliği düzenlenebilir mi? Klanlar arasında veya klanları karıştırmadan 5v5 veya 6v6 takımlar oluşturulup bir turnuva gerçekleştirilebilir mi? Yakın zamanda düzenlenmiş bir turnuva konusuna rastlamadım ve böyle bir turnuva düzenlenmesi biraz renk ve heyecan katar hem oyuna hem forumu diye düşünüyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.  :grin:

M.BARIS said:
Bir yönetici organizatörlüğünde yönetim tarafından bir turnuva etkinliği düzenlenebilir mi? Klanlar arasında veya klanları karıştırmadan 5v5 veya 6v6 takımlar oluşturulup bir turnuva gerçekleştirilebilir mi? Yakın zamanda düzenlenmiş bir turnuva konusuna rastlamadım ve böyle bir turnuva düzenlenmesi biraz renk ve heyecan katar hem oyuna hem forumu diye düşünüyorum.

Yakında

Mia said:
M.BARIS said:

Yakında
bu işi ancak Mia Düzenleyebilir Mia Warbandı neşelendir artık yaz geldi  :grin:

Back
Top Bottom