Soru / Şikayet / Öneri

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Etkinlikler için sorularınızı,şikayetlerinizi ve önerilerinizi bu konudan dile getirebilirsiniz.

Aleksey17

Baron
WBWF&SNWVC
Best answers
0
3.  etkinliğin mancınık yok etmeye çalıştığımız oyun modunda olması çok zevkli olurdu bence. Birde oylama yapılabilir sıradaki etkinlikler için.

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Gayet güzel bir fikir. Üçüncü etkinliğin ardından hayata geçireceğimiz farklı fikirler var, bu da onlardan biri olabilir :smile:

MArdA TaleWorlds

Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
2
Ramazan geldi malum iftar saati İstanbul'da 20:40'larda geziyor. 21:00'da çoğu kişinin geleceğini sanmıyorum şahsen. Başlangıç saatinin 21:15 veya 21:30'a ertelenmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Sizce böyle bir uygulama yapılmalı mı?

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
M.ArdA said:
İşte Yönetim! İşte Çaba! İşte İcraat!
*Fon müziği gelir*

Beraber yürüdük biz bu yollarda...

Öhöhöhm. Neyse. Bayrak kapmaca için öneriniz var mı?

tasak

Baron
WBNW
Best answers
0
Acaba Ottoman 1453 yada onun dışında herhangi bir modda etkinlik yapılması mümkün mü?

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Modlar için etkinliklere elbette geleceğiz. Ama bunun için biraz beklemeniz gerekmekte :smile:

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Acaba diyorum, konudan başvuru olayını iptal edip direk herkes kuşatmaya mı katılsa. Ha beyler?

Erak

Sergeant Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Gayet iyi olur bence,ilk etkinlikte forum dışından katılanlar olmuştu geyet iyi olmuştu :smile:

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Evet dışardan gelenler de olması gerek. Bakalım gelecek etkinliğe kalacak o iş artık.

Kirigaya Kazuto

Grandmaster Knight
WBVC
Best answers
0
Bir yönetici organizatörlüğünde yönetim tarafından bir turnuva etkinliği düzenlenebilir mi? Klanlar arasında veya klanları karıştırmadan 5v5 veya 6v6 takımlar oluşturulup bir turnuva gerçekleştirilebilir mi? Yakın zamanda düzenlenmiş bir turnuva konusuna rastlamadım ve böyle bir turnuva düzenlenmesi biraz renk ve heyecan katar hem oyuna hem forumu diye düşünüyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.  :grin:

Mia

Grandmaster Knight
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
M.BARIS said:
Bir yönetici organizatörlüğünde yönetim tarafından bir turnuva etkinliği düzenlenebilir mi? Klanlar arasında veya klanları karıştırmadan 5v5 veya 6v6 takımlar oluşturulup bir turnuva gerçekleştirilebilir mi? Yakın zamanda düzenlenmiş bir turnuva konusuna rastlamadım ve böyle bir turnuva düzenlenmesi biraz renk ve heyecan katar hem oyuna hem forumu diye düşünüyorum.

Yakında

Denial

Banned
Best answers
0
Mia said:
M.BARIS said:

Yakında
bu işi ancak Mia Düzenleyebilir Mia Warbandı neşelendir artık yaz geldi  :grin: