Sonbahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sebebi TW'nin iktidarsızlığı ve oyuncuların çoğunluğunun iki yüzlülüğü. O kadar övülüyordu ooo süper oyun türk oyunuu fak yeah. falan diye. "Ne Olduğu Bilinmeyen Kanal" adlı youtube kanalı gelen eleştirelere iğrenç bir şekilde "*ikimizde mi?" diye karşılık falan veriyordu. Böyle bir kesim fan kitlesi vardı işte.

Zamanında eleştirenlere garip garip karşı reaksiyon gösteriliyordu. Steamde bayağı bayağı bu oyun 150tllik bu oyun %90 civarında olumlu oy aldı. (warband'ın steampagei hala daha üstün bir durumda) Peki soruyorum şimdi bu arkadaşlar nerede? Bu " beğenen" arkadaşlar.Şimdi, çok merak ediyorum. Neredeler? SP ve MP forumu da ölü durumunda konu dışı bölümünü geç zaten. Bu arkadaşların canlı tutması gerekiyordu forumu biz gibi şuan ki azınlık değil. Tam sürüme geçildiğinde ne olacak çok merak ediyorum. Belki o zaman mpde faal duruma geçebilirim arkadaşlarımla. Aslında hak edilende buydu. Bu oyun ilk duyurulduğunda mp warband oyuncuları yavaş yavaş bırakmıştı warbandı bannerlord çıkıyor diye. Ki zaten TW umursamıyordu native multiplayeri. Şimdide bannerlord oynanmıyor. Based.

TW'nin iktidarsızlığını da şöyle özetlenebilir direkt:

diyalog yok oyunda diye eleştirince " ya sen bu oyunu diyalog için mi oynuyon savaşmak için oynuoyn yieeea falan diyorlar birde toksik bir şekilde.

olumlu yorumlarda olumsuz yorumlar kadar bir tane akılcı yorum bulamazsın. Çok zor. ÇOĞUNLUK olmalarına rağmen. Ya yalan ya şizofrenik bir temel varıyor yorumların çoğu.

Last edited:
Buraların ıssızlaştığını görmek hüzünlendirici, şu komikli ileti konusuna en son 2020'de post atılmış, hey gidi günler. Bannerlord toplar dediydik ama tam tersi oldu :sad:

Herkese merhaba. Yıllar sonra geri döndüm ve sağa sola yazmaya başladım :smile: Uzun bir yolculuk sonrası evime dönmüş gibi hissediyorum. Benim zamanımdan kalan var mı? :grin:

Herkese merhaba. Yıllar sonra geri döndüm ve sağa sola yazmaya başladım :smile: Uzun bir yolculuk sonrası evime dönmüş gibi hissediyorum. Benim zamanımdan kalan var mı? :grin:
Ben hatırlamıyorum valla seni ya. Benden eski olma olasılığın çok yükse. Ki zaten kayıt tarihinde 2007.

Ben hatırlamıyorum valla seni ya. Benden eski olma olasılığın çok yükse. Ki zaten kayıt tarihinde 2007.
2010 tam da forumu bıraktığım sene. Maelstorm vardı mod. Dalai Pasha vardı. Her konuda sağlam tartışırdık. Oyunu 0.632 v zamanında aldım. Şaka maka 14 yıl olmuş. Buraların yaş ortalamasını yükseltiyorum belki ama Dört Yol Hanının tek olduğu zamanları da size benden başkası anlatamaz. :grin:

Dalai Pasha dediğin kişi Deli Paşa ise şayet hatırlıyorum onu. Tabii isim benzerliği de olma olasılığı çok yüksek. Sanırım ben foruma Maelstorum'un modluğunun son zamanlarında gelmiştim.

Bizim peder gg oldu sanırım. Şekeri, kalbi falan vardı. covid pozitif çıktı 3-4 gün önce.şimdi entube falan yaptırmışlar. bobrekleri falan çalışmıyormuş. Garip hissettiriyor. Günlerinin sayılı olduğunu bilmek.

"Death is what gives life meaning. To know your days numbered. Your time is short."

Bizim peder gg oldu sanırım. Şekeri, kalbi falan vardı. covid pozitif çıktı 3-4 gün önce.şimdi entube falan yaptırmışlar. bobrekleri falan çalışmıyormuş. Garip hissettiriyor. Günlerinin sayılı olduğunu bilmek.

"Death is what gives life meaning. To know your days numbered. Your time is short."

Hayda. Okumayı hiç beklemediğim bir şeydi. Umarım her şey tekrar yoluna girer veya girmiştir.

Geçmiş olsun.

Abi döndüğün ev var ya o terk edildi işte

Geçmiş olsun. Bunun zorluğunu yaşamayan anlayamaz.

Ben de eski sayılırım ama Türkçe forumda takılmiyordum hiç. Bu hesabı da eskisini kaybettiğim icin açmıştım.

Warband için bir projem olduğu icin geri döndüm fakat insanlar uçmuş. Evet, ekonomik kriz döneminde gündüz çalışıp aksam Warband ile uğraşıyorum.

Bu yazdığımı gören ve foruma üye olmayan varsa üye olsun burayi tekrar canlandiralim. Çünkü şu an begenilmeyen Bannerlord zaman içinde gelişecek. Bu, iki-üç yıl da sürebilir ama topluluk tekrardan bir araya gelir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom