Sonbahar Lakırtısı

Currently viewing this thread:

Roffron

Archduke
WBNWWF&SVC
Best answers
0
O kadar din ve siyasi tartışmalara girdim burada. Ama hiç böyle bir tartışma görmedim.

Emrehan

Count
M&BWB
Best answers
0
O kadar din ve siyasi tartışmalara girdim burada. Ama hiç böyle bir tartışma görmedim.

Dave güzel başladı, karşısındaki kişinin yalnızca küfürle cevap vermesi bir kediye öykü anlatıp cevap olarak miyavlama alması gibiydi. Ancak süre geçtikçe Dave, eleştirdiği kişinin üslubuna kaymaya başladı. Mr.Hater psikolojik analiz ve soğuk/sert bir üslupla Dave'i yumuşak karnından vurdu ve bu kayma sürecini resmen hızlandırdı. Ortada gerçek bir karakter gelişimi söz konusu.

11x22

Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Siyaset konusu ölmeseydi keşke en zevkli tartışmalar orada oluyordu. Din konusunda herkes felsefe okumuş gibi bir muhabbet var, siyaset konusunda olan muhabbet "Sen Abdulhamit'i savundun" gibi olunca eğlenceli oluyor.

Cioss

Archduke
Best answers
0
İki konunun da forumla birlikte gömülmesi lazım aslında. Zaten çok yüksek olmayan IQ seviyeme kritik hasar yiyorum bu konularda tartışma çıkınca. :grin:

Cioss

Archduke
Best answers
0
2020'de moba oynayanı anlamıyorum ben de. İnsanın kendine saygısı olur be.

Ordulu

Sergeant Knight
Best answers
0
Epiğim, sezon bittikten sonra kasmadım. Efsaneye çıktım en fazla. Ranked oynamayı pek sevmiyorum. Sezon ödülü için efsaneye kasıyorum, bırakıyorum.
id veya nick versene, arada gireriz.