Sonbahar Lakırtısı

Status
Not open for further replies.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Baharın tadını bilmeyen zevksizdir. Yaz-Kış radikal mevsimler, biri yakar biri dondurur ikisi de leş gibi geçer. Bahar ayları ise ne güzel kimi zaman şefkatli bir yağmur, kimi zaman ılık bir rüzgar. Biri yavaş yavaş kalın giydirmeye başlar oh be kavrulmaktan kurtulduk ama donmuyoruz dersin biri donmuş kemiklerini ısıtmaya başlar 14 dereceyi görelim de biraz yüzümüz gülsün dedirtir.

Ayrıca kış ayında doğanlar çok çekimsiz oluyormuş.

konuk

Knight
Best answers
0
Neden anlam denen şey arzularla bu kadar paralel? Neden mazlumların hakkı için çalışmak bir insana yardım ettiğimde hayat amacım olurken uykumdan uyanmak için bir neden aradığımda bütün anlamını yitiriyor?

Ordulu

Sergeant Knight
Best answers
0
Erozbey sen elraennle arkadaş mısın ? Bi videoda onun hesabında erozbey diye birinin ekli olsuğunu gördu.

Cioss

Archduke
Best answers
0
Elimde 10 tane Steam anahtarı var. Baştan söyleyeyim pek de iyi oyunlar değil o yüzden dağıtmayı düşünüyorum. Çekiliş falan mı yapalım yoksa ilk kim istiyorsa ona ben rastgele bir anahtar mı atayım? Oyunların adlarını yazarsam hiç heyecanı kalmaz bu arada. :razz:

Cioss

Archduke
Best answers
0
Bilmiyorum hangisinin var ve kaç paraya satılıyor. Kütüphanemde istemediğim oyunlar zaten hepsi. :razz:

Cioss

Archduke
Best answers
0
Hala daha uygun bir yol bulamadım. Pat diye 10 tane keyi buraya atsam herkes aynı anda bakamıyor, ilk gören hepsini birden alabilir bir eğlencesi kalmaz. Çekiliş yapsak rastgele versek alan kişilere haksızlık olur.

10 kişi çıkana kadar bekleyip online bir çekiliş programıyla eşleştirebilirim belki.

The White Wolf

Grandmaster Knight
Best answers
0
Eskiden Dörtyol Hanı'nda hikaye yarışmaları falan oluyordu aslında yine benzer bir şekilde değerlendirilebilirdi aktif olsa.

Roffron

Duke
WBNWWF&SVC
Best answers
0
https://www.pcgamer.com/how-many-frames-per-second-can-the-human-eye-really-see/

Uzun açıklama. İngilizce link..

TL;DR evet. Çok üstlerini görebilirsin..

Best answers
0
Cioss Julius U.X. said:
Hala daha uygun bir yol bulamadım. Pat diye 10 tane keyi buraya atsam herkes aynı anda bakamıyor, ilk gören hepsini birden alabilir bir eğlencesi kalmaz. Çekiliş yapsak rastgele versek alan kişilere haksızlık olur.

10 kişi çıkana kadar bekleyip online bir çekiliş programıyla eşleştirebilirim belki.
Arada böyle indirimler çok güzel oluyor.

Status
Not open for further replies.