Sonbahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Öncelikle uzun aradan sonra selamlar :smile:
Bannerlord biraz geliştirilince tekrardan bir sp karakter açıp oynayayım dedim, baya da oynadım, sonra bir sorun olunca google'ye yazdım tak diye attı buraya, birden hatırladım böyle bir site olduğunu :smile:
Az bir şey gezindim de eskilerden çok kimse kalmamış, Cioss'u görünce şaşırmadım hala daha yazıyor konulara :grin:
Şöyle tek tek yorumlarıma baktım, geçmiş konulara baktım da harbiden yaşlanmışız ya. Ergenliğimin büyük bölümünü kapsadı forumda takıldığım yıllar. Dini, siyasi, tarihi vs. birçok tartışmaya girmişim. Bakıyorum da fikirlerime ne kadar değişmiş, çocukmuşum o zamanlar :grin:
Harbiden düşününce kaliteli bir kitlesi vardı forumun. Birçok fikri, konuyu ve olayı forumda tartışıyorduk ve takip ediyorduk. 2010-2015 yıllarındaki internet ortamına kıyasla düzgün Türkçe kullanan, seviyeli tartışan (ben öyle değilmişim bu arada, tabi gençliğime veriyorum :smile: ), her konuda makul ve en önemlisi farklı fikirler sunan bir kitle vardı. Şöyle bir bakınca hiç pişman değilim geçirdiğim zamana. Muhakkak bana çok katkısı olmuştur forumun.
Hazır lakırtı konusuna denk gelmişken şöyle bir yazıyım dedim, tekrardan selamlar herkese.
Edit: Bu arada nickimden çıkaramayanlar olursa bir önceki nick |GladiatoR| idi. Ondan önce de emre9823, tabi bu baya eskiydi :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom