Son güncellemeden sonra oyunun daha kötü olması?

Users who are viewing this thread

MeNq3Ne

Recruit
Son güncellemeden önce olmayan hatalar ortaya çıktı, sürekli oyunda atıyor ayrıca Türkçe olan yerler bile şimdi İngilizce olmuş.

Sahi iyiye mi gidiyor sizce?

Müdahale sınırlarını genişlettiklerini gösteriyor bu bana kalırsa, belli sınırda kaldıkları sürece bazı problemlere daha iyi çözümler üretemiyorlardı, seviyeyi arttırdıkları anda hem gecikmeli geldi, hem de diğer patchlere nazaran sorunların seviyesi de arttı, fakat optimizasyonda fark edilir derecede iyileşme gördüm
İyiye gittiğinin işareti olabilir ama ben dahada çılgın olmalarını bekliyorum, aksi taktirde uzun zamanda ancak bir arpa boyu yol alacaklar

Eskiden dünya haritasında dolaşırken kasma yoktu. Şimdi haritada dolaşırken bile kasıyor. 1.3 ana sürümü kullanıyorum. Fakat gelen her güncelleme ile bu durum arttı. Deneme amaçlı 1.4 beta yükledim. Durum onda da aynı.
Bu problem dışında gün batımı ile ilgili problem var. Gün batımında savaş yaptığım zaman renkler seçilmiyor. Renk tonları iç içe giriyor. Her şey düzelmesi gerekirken daha da kötü oluyor. ?

Genel olarak katılıyorum arkadaşlar, ağır çalışıyorlar veya güçleri şimdilik buna yetiyor inşallah çok daha iyi yerlere gelir tam sürümü beklemek en mantıklısı gibi duruyor.

Eskiden dünya haritasında dolaşırken kasma yoktu. Şimdi haritada dolaşırken bile kasıyor. 1.3 ana sürümü kullanıyorum. Fakat gelen her güncelleme ile bu durum arttı. Deneme amaçlı 1.4 beta yükledim. Durum onda da aynı.
Bu problem dışında gün batımı ile ilgili problem var. Gün batımında savaş yaptığım zaman renkler seçilmiyor. Renk tonları iç içe giriyor. Her şey düzelmesi gerekirken daha da kötü oluyor. ?

Ben de böyle bir sorun yaşamaya başladım, sefer haritasında bile kasıyor. Ayrıca kale kuşatmalarını 10-20 fps ile oynayabiliyordum artık bu aralığı bile görmüyor simülasyon savaşları yapıyorum ben de mecburen.

Ekran Kartının bu yüzdelik rakamlara çıkmasına ben alışık değilim. sanırım normal 16 Yıllık oyun geçmişim bu kadar yüksek oyun oynamadım çünkü Bannerlord dışında.Belli oyunlar oynadım ama hep oynadım.
Yeni oyunlarda ekran kartının bu yüzdelik sayılarda seyretmesi gayet normal. Asıl bundan daha düşük olsa endişelenmen gerekir, ekran kartımdan tam performans alamıyorum diye.

Yeni oyunlarda ekran kartının bu yüzdelik sayılarda seyretmesi gayet normal. Asıl bundan daha düşük olsa endişelenmen gerekir, ekran kartımdan tam performans alamıyorum diye.
Oyun hayatım 4 oyunla geçtiğinden pek bilgim yok diğerleriyle Mount&Blade serisi,Age of Empire serisi,Battle For Middle Earth serisi ve Silkroad Online bunlar bana yettiğinden dışarı çıkmadım hiç :smile:
O yüzden ilk bende bu tecrübe sağolasın bilgi için.

Oyun hayatım 4 oyunla geçtiğinden pek bilgim yok diğerleriyle Mount&Blade serisi,Age of Empire,Battle For Middle Earth serisi ve Silkroad Online sanırım o yüzden ilk bende bu tecrübe sağolasın bilgi için.
Rica ederim :smile:)

sistemim

asus b450 tuf pro gaming anakart
amd 3600x işlemci
16 gb 3066 mhz ram
gtx1060 6 gb ekrankartı

önceden kale kuşatmalarında bu kadar kasma olmuyordu fakat bu güncellemeyle kasma problemi geldi anlayamadım oyunda büyük optimizasyon sorunu var

Back
Top Bottom