Sol alttaki kırmızı yazılar

Users who are viewing this thread

Oyunu kaydetmeden ctrl alt f4 ile kapatmıştım.Şimdi altta kırmızı yazılar çıkıyor savemde çok ilerledim oyüzden yeni kayıt açmadan düzeltmemin bir yolu varmı?

Hile varsa kapat yoksa dosyaları doğrulat. Büyük ihtimalle geçer.

Sana Bir Zararı Yoksa Bırak Çıksın Ayrıca Orada Çözülemediği de Yazıyor Yani Saveni Rahat Rahat Oyna Sen. En Sonunda Kokusu Çıkar Onun.
Açıkçası bana zararı var.Her savaşa girdiğimde veya hanlara girdiğimde çıkıyor savaşlarda sürekli çıktığından bir süre sonra yazılar gözükmüyor.Fakat handa 1-2 kere çıkıyor bitiyor.Yani oldukça rahatsız edici.

Modu tekrar kurmayı denedim busefer savem hiç açılmıyor hata "load error:Number of scanes in file:607,exceeds 603"
Yokmudur bunun bir çözümü?Yoksa gittimi güzelim save.

Yazı çıkmasınıda geçtim,modu tekrar indirdim savem hiç açılmıyor birde tek o save de değil floris modu oynuyorum orada 3 tane kayıtlı oyunum var 2sini denedim açmadı.

SniperTR said:
Yazı çıkmasınıda geçtim,modu tekrar indirdim savem hiç açılmıyor birde tek o save de değil floris modu oynuyorum orada 3 tane kayıtlı oyunum var 2sini denedim açmadı.

Floris bir mod pack. Belki uyuşmazlık vardır. Sürekli çıkıyorsa önemseme. Gereksizdir.

Floris bir mod pack. Belki uyuşmazlık vardır. Sürekli çıkıyorsa önemseme. Gereksizdir.
Uyuşmazlık olduğunu zannetmem.ctrl alt f4 ile kapattığım için böyle oldu büyük ihtimal.Ayrıca yazı çıkmasını geçtim oyun açılmıyor kayıtlı savelerime tıkayınca "Load error:Number of scenes in file:607,exceeds 603"diye bir hata veriyor ve oyun açılmıyor.Açılıp kırmızı yazı hatası verse yine iyi.Kırmızı yazı hatası aldıktan sonra modu tekrar yükledim ve dediğim load error hatası vermeye başladı,savem hiç açılmadı.

Seninki gine iyi bende 5 dk da bir ''appcrash'' diye bir hata verip oyun kapanıyor. Yazıları o kadar dert etmesende olur.
birazda konudaki yazıları okusaydın?sonda ne yazdım baksana
Ayrıca yazı çıkmasını geçtim oyun açılmıyor kayıtlı savelerime tıkayınca "Load error:Number of scenes in file:607,exceeds 603"diye bir hata veriyor ve oyun açılmıyor.Açılıp kırmızı yazı hatası verse yine iyi.

Sorunu çözdüm fakat savenin açılmama sorununu kırmızı yazı hatasını değil.Türkçe çeviri indirmiştim oradada expanded modu varmış klasörün içinde.Ben modu tekrar kurarken farklı dosyalar çakışmış garip birşey işte :grin:
konuyu kilitliyorum.
EDİT:Belki kırmızı yazı hatasına çözüm bulunur diye kilidi kaldırdım.

kardeş kırmızı hata bende de olmuştu oyunda bazı şeyleri yapınca oluyor 1-2 kere denk geldi saveyi komple bozuyor en iyisi oyundan 5dk da 1 save almaktır

bazen durduğum yerde 2-3 save aldığım oluyor reflex olmuş

Back
Top Bottom