[SoE] Sons Of the Emperor / Kasım 2010'dan beri

Users who are viewing this thread

Randy puanı 30'a ulaşmıştır ve Footman rütbesine yükselmiştir.
Merthan güzel kardeşim seni kutlarım.Uzun zamandır aramızdasın ve tüm antrenmanlara katılıyorsun.Emeğinin de hakkını alıyorsun.

Sancar puanı 30'a ulaşmıştır ve Footman rütbesine yükselmiştir.
Ahmet Dünya'daki en spammer adamsın ama iyi adamsın.Yeni rütben hayırlı olsun kardeşim.

Maçtaki performansınızdan ve antrenmanlara katılımınızdan dolayı tüm ''İmparator Çocukları''na teşekkür ediyorum.Böyle organizasyonlara katılmaya devam ve size müjdeli bir haber veriyorum.Turnuva çanları çaldı.Turnuvaya kayıt Cuma günü 19.00'a kadar devam edicektir.Cuma gününden sonra kayıt alınmayacaktır.Cumartesi günü eşleşmeler foruma bildirilecektir.

Bir çok oyuncu sınavlarından ötürü oyuna giremiyor.Buradan ÖSS,SBS veya üniversite finallerine girecek herkese başarılar.

-Wulfgar
-Mann (hiç çalışmıyor gerzek)
-Perseus
-NoNever
-OrkanBey
-SleepingMode
-Eisenschmiede
-Request
-FreedomWarrior

Bana niye teşekkür yok!Niye yok!!!!!!Benim puanım ne nerde bu devlet su işleri?!!

Birde eğer teşekkür formatına uygun değilsek....

Yakarım lan KENDİMİ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BMs40pTzn-s&feature=related

Perseus01 said:
Önce sizin adamlarınız konuşmayı öğrensin ve bizm 3oa dır gibi şeyleri başka bir 3oa demişti bende şaka olsun diye öyle şeyler yazdım

Bu konu hakkında ki tek mesajım olacak.

Benim adamım yaptıysa arkasındayım. Gel bana söyle. Ama bir zamanlar içinde bulunduğun klana şimdi gelip laf edip, kendi kötü işlerinde kullanman hiç iyi bir şey değil. Gelecekte başın ağrıyabilir.
Eğer bana veya klanıma bir şey yapacaksan, gel benim sunucum senin gibilere açık her zaman. İstediğin zaman fake gelip 3OA'ya karşı kötü ithamlarda bulunup, adımızı karalamaya çalışabilirsin.

Sanırım bizi çekemeyenlerin sayısı artıyor. =)

"Taklitler, asıllarını yaşatır..."

@Napoleon: Farkında isen olayda 3OA ismi geçiyor ve bizi ilgilendiriyor. Bizim bir cevap hakkımız vardı ve onu kullandık. Ve yine farkında isen tek mesajım olacak yazıyor. Uzatmak istersek rahatça uzatabilirdik merak etme.

M.ArdA said:
Perseus01 said:
Önce sizin adamlarınız konuşmayı öğrensin ve bizm 3oa dır gibi şeyleri başka bir 3oa demişti bende şaka olsun diye öyle şeyler yazdım

Bu konu hakkında ki tek mesajım olacak.

Benim adamım yaptıysa arkasındayım. Gel bana söyle. Ama bir zamanlar içinde bulunduğun klana şimdi gelip laf edip, kendi kötü işlerinde kullanman hiç iyi bir şey değil. Gelecekte başın ağrıyabilir.
Eğer bana veya klanıma bir şey yapacaksan, gel benim sunucum senin gibilere açık her zaman. İstediğin zaman fake gelip 3OA'ya karşı kötü ithamlarda bulunup, adımızı karalamaya çalışabilirsin.

Sanırım bizi çekemeyenlerin sayısı artıyor. =)

"Taklitler, asıllarını yaşatır..."

Kapanmış olayı açmanın anlamı yok.Belli saçmalıklar yapılmış,yaşanmış,bitmiş...

Merhaba uzunca bir düşüncenin ardından bu yazıyı yazıyorum.Oyunu bırakıyorum.

Artık hayatıma odaklanmanın daha önemli olacağını düşündüm.Geleceğim için.Ders çalışmak manasında değil bildiğiniz hayat.
Bu oyun yüzünden kim bilir kaç ayım gitti belki,o zamanlarda yeni şeyler keşfedebilirdim,yeni tatlar tadabilirdim,arkadaşlarıma
vakit ayırabilirdim,en önemlisi en azından sevilen bir insan olabilirdim.Bu oyuna başladığım da hala bağımlıydım bilgisayara,
hayatım yoktu.Sonra bilgisayarı gine bırakmaya çalıştım.Yapamadım.Arkadaşlarım boyumun kısa olduğunu götü başı da saldığımısöyledi.Daraldım,her zaman ki gibi.Babamla abimde aynı şeyi dolaylı yollardan(tamam daha sert olarak) söylediler.Buna da alındım.Benden başka kimse bilmiyordu ama belli etmiyorum pek.Ama aile anlar ama söylemez.Neyse konumuza dönelim.Hayatımda biraz rahat etmeye çalışıp olmazsa da en azından uğraşmış olmanın gururunu yaşamak istiyorum.Ama çabasız hayal kurmanın bir anlamı olmadığı için de bilgisayarımdaki bütün bağımlılık yapan oyunları silmeye karar verdim.Ve birşeye daha karar verdim ki bilgisayarın insanı insanlıktan uzaklaştırdığı.Sosyal bir hayvan olan insanı nasıl bağımlı yapıyor.Allah benim gibilere(Hayatı olmayan dediklerimiz) umarım ümit verir.Neyse yine fazla uzattım.Kavga ettiğim etmediğim
üzdüğüm üzmediğim herkes sağolsun,varolsun.Sonuç olarak oyunu süresiz olarak bırakıyorum,steamı bile sildim.Ve foruma
bir daha hiç girmeyeceğim.Sevineniniz çoktur sanırım.Bütün yazdığım yazılara hiçbir yorum verilmemesi,benle konuşulmaması
ne yaparsam yapayım kimsenin ilgisini çekememem..Ama sizde haklısınız ne diyeyim.

Hepinize iyi oyunlar.İyi yaşamlar...

Kont said:

Artık hayatıma odaklanmanın daha önemli olacağını düşündüm.Geleceğim için.Ders çalışmak manasında değil bildiğiniz hayat.
Bu oyun yüzünden kim bilir kaç ayım gitti belki,o zamanlarda yeni şeyler keşfedebilirdim,yeni tatlar tadabilirdim,arkadaşlarıma
vakit ayırabilirdim,en önemlisi en azından sevilen bir insan olabilirdim.Bu oyuna başladığım da hala bağımlıydım bilgisayara,
hayatım yoktu.Sonra bilgisayarı gine bırakmaya çalıştım.Yapamadım.Arkadaşlarım boyumun kısa olduğunu götü başı da saldığımısöyledi.Daraldım,her zaman ki gibi.Babamla abimde aynı şeyi dolaylı yollardan(tamam daha sert olarak) söylediler.Buna da alındım.Benden başka kimse bilmiyordu ama belli etmiyorum pek.Ama aile anlar ama söylemez.Neyse konumuza dönelim.Hayatımda biraz rahat etmeye çalışıp olmazsa da en azından uğraşmış olmanın gururunu yaşamak istiyorum.Ama çabasız hayal kurmanın bir anlamı olmadığı için de bilgisayarımdaki bütün bağımlılık yapan oyunları silmeye karar verdim.Ve birşeye daha karar verdim ki bilgisayarın insanı insanlıktan uzaklaştırdığı.Sosyal bir hayvan olan insanı nasıl bağımlı yapıyor.Allah benim gibilere(Hayatı olmayan dediklerimiz) umarım ümit verir.Neyse yine fazla uzattım.Kavga ettiğim etmediğim
üzdüğüm üzmediğim herkes sağolsun,varolsun.Sonuç olarak oyunu süresiz olarak bırakıyorum,steamı bile sildim.Ve foruma
bir daha hiç girmeyeceğim.Sevineniniz çoktur sanırım.Bütün yazdığım yazılara hiçbir yorum verilmemesi,benle konuşulmaması
ne yaparsam yapayım kimsenin ilgisini çekememem..Ama sizde haklısınız ne diyeyim.

Yolun açık olsun. Bende senin anlattığın gibi biriydim yakın zamana kadar. Daha sonra hayatımda sadece dinlemekle yetindiğim müzik ön planlara çıkmaya başladı. Kişiyi bilgisayardan uzaklaştıracak yegâne şey bir müzik aleti ile uğraşmaktır diye düşünüyorum. Bu tavsiyemi seninde düşünmeni isterim. Çok rahat bir şekilde bilgisayardan uzaklaşır, hatta belki bilgisayarı sadece şarkıların sözlerine veya notalarına bakmak için açarsın. Belki hatırlamıyorsundur ama oyuna ilk başladığım zamanlar, nedensiz yere seninle tartışıyorduk. Ama benim için önemli değil. Dediğim gibi yolun açık olsun. Hayatında başarılar. :smile:

Airelhach said:
Kont said:

Yolun açık olsun. Bende senin anlattığın gibi biriydim yakın zamana kadar. Daha sonra hayatımda sadece dinlemekle yetindiğim müzik ön planlara çıkmaya başladı. Kişiyi bilgisayardan uzaklaştıracak yegâne şey bir müzik aleti ile uğraşmaktır diye düşünüyorum. Bu tavsiyemi seninde düşünmeni isterim. Çok rahat bir şekilde bilgisayardan uzaklaşır, hatta belki bilgisayarı sadece şarkıların sözlerine veya notalarına bakmak için açarsın. Belki hatırlamıyorsundur ama oyuna ilk başladığım zamanlar, nedensiz yere seninle tartışıyorduk. Ama benim için önemli değil. Dediğim gibi yolun açık olsun. Hayatında başarılar. :smile:

aynen sana katılıyorum bende müzik aleti içini oyunu bırakmıştım gerçekten çok rahatlıyorsun ve airelhach ın dediği gibi sadece tablar ya da gitar piyasası için pc yi açıyodum bu aralar başladım çünkü sınav stresini azaltmam gerek gitar yetersiz kalıyo o derece kötüyüm 8 günde 10 sınav :'( neyse işte konuyu saptırmayalım :grin: hayatında başarılar kendine iyi bak

Kont said:

Bu yazıyı okumayacak olsa bile bunu yazıyorum...

Sevgili kardeşim Derin,

İlk geldiğin günü hatırlıyorum,yaşını sormuştum sana.Bana 13 demiştin.Ben de bir an düşünmüştüm ''nasıl 13 yaşında birini klana alırlar?'' diye.Oynamaya başladın,büyüledin hepimizi.Kendime sormaya devam ediyordum ''sadece oyunu ile bu yaşta birini nasıl alırlar?''.Ama gün geçtikçe,kaynaştıkça anladım.O yaşına rağmen olgunluğun,bilginliğin,senden büyüklerine rağmen usluluğun,saygın hayran etti beni.''13 yaşındaki bir çocuk böyle güzel cümleler,bu kadar konu hakkında bilgisi nasıl olabilir?'' bile demişimdir.

Beraber 20 gün geçirmiştik neredeyse.Sen bana hayatındaki sorunları anlatıyor,bende yardım etmek için elimden ne gelirse yapıyordum.Sorunlarını anlatırken bile,adeta yaşıtım biriyle konuşuyormuş gibi hissediyordum.Sorunlarının hiç biri bende olmamasına rağmen anlamaya,empati yapmaya çalışıyordum.Sana bazı konularda belli öneriler veriyordum.

Sana verdiğim tavsiyelerden biri de bilgisayar ortamından uzaklaşmaktı  ve sanırım bunuda başardın.Seni kutluyorum canım kardeşim.TeamSpeak'te çıkardığın abzürt sesleri,''abi tekmelik oynayalım mı?'' deyişini, ''abi bunlarla olmaz,çocuk gibi davranıyorlar'' deyişini, ''ezik Ege abi'' deyişini, bana siyasi görüşüm ve belli ideolojiler hakkında soru soruşunu ve en önemlisi o yaşına rağmen gösterdiğin olgunluğu asla unutmayacağım.

Sana sosyal hayatında başarılar canım kardeşim.Umarım istediğin hayat ölçütlerini elde edersin.

Görüşmek üzere.

-Mert Kaptan

FreedomWarrior klandan atılmıştır.

17:40:53 - SoE_Novice_FreedomWarrior has joined the game with ID: 690612
19:28:59 - FF_Unstopable has joined the game with ID: 690612

Klana girdiği gün dedim ayıptır dedi sonra steami kapadı şimdi paran benim nappolyon exerses i niye atmadın hoo bak bakem loglara gözün canlanın ...

en az 5 kere söyledim ya steami kapadı yada dinlemedi yada başka odaya yolladı aha casuslar aramızda diyom ne dinleyen var ne takan dı ama atuk dinlesün

ENL liginde oynayacak tüm oyuncular,6 Hazirana kadar ENL_Registration serverına girmeleri gerekmektedir.Fake oyuncu problemini çözmek için,güzel bir girişim yapmışlar.Server'a girmeniz yeterlidir.Server'a girince Steam ID'niz loglara geçecektir.

Back
Top Bottom