SO_Matador ve SO_Mazilli anısına

Users who are viewing this thread

Berkhan

Sergeant
Öncelikle herkese merhabalar.

Konuya hızlıca giriyorum çünkü çoğunuzun bildiğini düşünüyorum. Mart ayında arkadaşlarımız SO_Matadar (Burak) ve SO_Mazilli (Mustafa) aramızdan ayrıldı ve oldukça büyük bir acı yaşadık. Fazlaca zaman geçmesine rağmen oldukça zor güç bulup bu yazıyı yazıyorum ve sizleri onların adına düzenlenen bir turnuvaya davet ediyorum.

İlk başta uzun zamandır açıklayamadığım fakat önceden söylemeye gücüm varmadığı cümleleri yazmak istiyorum. SO klanını yaklaşık 5 sene önce Furkan, Ezekiel, Papyon ve ben kurmuştuk. Biz dördümüz sınıf arkadaşıydık ve yazın beraber vakit geçirecek bir uğraş arıyorduk. Furkan bize Wfas'ı ilk önerdiğinde daha oynamaya başlamadan klan kurmaya karar verdik ve amacımız sadece yeni insanlarla tanışmak ve eğlenmekti. Ancak, kurduğumuz bu klan 5 sene içerisinde muhteşem bir aile ile sonuçlandı. O dönem bizim gibi lise birinci sınıf öğrencileri için hayal edilemezdi ama şuan ben üniversite ikinci sınıf öğrencisi olarak, inanılmaz şanslı buluyorum böyle bir topluluğun içinde bulunmaktan ve biliyorum ki bu klanda ki her kişi aynı şekilde hissediyor ve yaşıyor. Mart ayında bu aile inanılmaz bir acı yaşadı ve iki üyesini kaybetti, SO_Matador(Burak) ve SO_Mazilli(Mustafa). Bu acıyı maalesef sözlerle anlatabilmem mümkün değil çünkü nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Ben ve SO ailesindeki herkes onlara karşı borçlu hissediyoruz ve bir şeyler yapabilmek istiyoruz. O iki harika insanla bu oyun sayesinde tanıştığımız için onların ismine bir turnuva düzenlemeye karar verdik. Bütün Türk Wfas topluluğunu bu turnuvaya davet ediyoruz. Biliyoruz bazı klanlar aktif olamıyor. Onun için bu turnuvada olmak isteyenleri mevcut avrupa klanları içinde davet ediyoruz. Aktif olabilecek klanlar bu basligin altina klan ismini, kısaltmasını ve iletişim biligilerini yazması yeterli. Hepinizi turnuvada görmekten mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgi icin:
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366578.0.html

Katilim icin:
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366579.0.html  ya da bu konuya
Klan ismi, lider isimleri, oyuncu listesi ve steam iletisimleri ile basvurun ben sizin icin araci olurum.

Turnuva steam grubu:
http://steamcommunity.com/groups/MBCleague

Turnuvada herhangi bir klan ile bulunmak isteyen oyuncular benle forumdan ya da steamden iletişim kursunlar.

SO_Berkhan

Matador native camiası içerisinde de çok sevilen birisiydi. Aramızdan ayrılması gerçekten içlerimizi acıttı ve bu yazıyı okurken gerçekten duygulandım. Ne kadar Wfas'ta çok zaman geçirmesem de Matador anısına bende katılacağım bir takım ile turnuvaya.

Herkese merhabalar. Bu turnuva biraz yalan oldu ama hala bir turnuva olacak. Tarihi daha kesin olmasa bile hala ayni sistem gecerli. SO klan olarak turnuvaya katiliyor. Yine turnuvaya katilmak isteyen forumdan bana, steamden Furkan yada Kaosmatik`e ulasabilir.

John di Penliaz said:
Matador native camiası içerisinde de çok sevilen birisiydi. Aramızdan ayrılması gerçekten içlerimizi acıttı ve bu yazıyı okurken gerçekten duygulandım. Ne kadar Wfas'ta çok zaman geçirmesem de Matador anısına bende katılacağım bir takım ile turnuvaya.

Harika olur eger bu basligin altina takim bilgilerini yazarsan ben kolayca hallederim gerisini. Cok tesekkur ederiz sizi gormek bizi cok mutlu eder.

Kasaap said:
Oldukça iyi bir fikir. Turnuvalar rekabetçi ortamlardır, oyunu oynamayı sevenler de hala varlar. Eski oyuncular da bir-iki el  oynamak isteyeceklerdir sanıyorum.  :party:

Marth yeni yeni haritaları multiplayer bölümünde dizmiş, eskiler bunlarla oynamak istemezler, ben de istemem. Onlara bir el atarsan sevinirim.

Takımım yok, takım tekliflerine açığım. Hangi takıma atayacağını pm yoluyla forum hesabımdan veya bu başlıktan bekliyorum.

Umarım gelmiş-geçmiş tüm oyuncuların katıldığı geniş çaplı bir turnuva olur  :cool: Turnuvayı sevdim ve sana da başarılar.

Sirf bu yuzden dolayi bizde marth`dan aldik turnuvayi TDA ile beraber duzenliyoruz. Katilim icinde surprizler olacak. Bizde oynasana

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366578.0.html

Yeni bilgiler icin bu linki inceleyebilirsiniz. Katilmak isteyen klanlar klan ismi, lider isimleri, iletisim icin adres, ve uyelerini yazip bu konuya atarlarsa ben bu linke kopyalarim sizin adiniza (https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366579.0.html) veya direk kendiniz yazabilirsiniz. Tek basina olanlarda cekinmesinler yazsinlar. Yardim edebilecegimizi dusunuyoruz.

http://steamcommunity.com/groups/MBCleague Bu linkte turnuva resmi steam sayfasi.

(Yazi icin ozur dilerim klavyem turkce degil)

Herkese yine merhaba 4 temmuz`a kadar vaktimiz var. 4 temmuz`a kadar hem bir kisilik hem de klan katilimlari devam edecek.

Mart ayında arkadaşlarımız SO_Matadar (Burak) ve SO_Mazilli (Mustafa) aramızdan ayrıldı.

Allah rahmet eylesin Allah yakınlarına ve sizlere sabır versin duydum çok üzüldüm olmayabilir varsa bile hakkımız helal olsun nur içinde yatsınlar bu turnuvanın arkadaşlar anısına ithaf edilmesi isabetli bir karar olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

Donjuan_dejavu said:
Mart ayında arkadaşlarımız SO_Matadar (Burak) ve SO_Mazilli (Mustafa) aramızdan ayrıldı.

Allah rahmet eylesin Allah yakınlarına ve sizlere sabır versin duydum çok üzüldüm olmayabilir varsa bile hakkımız helal olsun nur içinde yatsınlar bu turnuvanın arkadaşlar anısına ithaf edilmesi isabetli bir karar olmuş emeği geçen herkese teşekkürler

Allah rahmet eylesin, ayrıca bu konuyu burada açıp haber veren arkadaşlardan Allah razı olsun. Her ne kadar sanal bir ortam bile olsa, bir kaç kere karşılaştığım kişilerden birisiydi. Üzüldüm.

Merhaba, Turnuva eğer yapılmadı ise AKN olarak temsil etmek adına Ben de varım.

İki kardeşimizin hakkında detaylı bilgi alsam ö.m yolu ile çok makbule geçer.

İkiside altın gibi çocuklardı.

GrandTURK tüfekçibaşı olarak bilinen Kaan arkadaşımızın modu tamamlandı, emeği geçenler kısmına baktığımda en başta rahmetlileri unutmadığını gördüm duygulandım bu vesile ile hakkın rahmetine kavuşan arkadaşlarımızı bir kez daha hatırladık teşekkürler Kaan
wcJkEB.jpg

Back
Top Bottom