SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

Kullanıcı adını değiştirme şansımız var mı? Bunun için kime mesaj atmalıyız?
Bu arada yönetim konusu vardı eskiden sorularımızı oradan soruyorduk, silinmiş sanıyorum.

Strkey said:
Kullanıcı adını değiştirme şansımız var mı? Bunun için kime mesaj atmalıyız?
Bu arada yönetim konusu vardı eskiden sorularımızı oradan soruyorduk, silinmiş sanıyorum.
Forum Profilinden hesap ayarlarına girerek değiştirebilirsin. Kullanıcı adını her 6 ayda bir değiştirebilirsin. O bölüm silindi evet. Bu soruların yeri burası değil.

M.ArdA said:
Forum Profilinden hesap ayarlarına girerek değiştirebilirsin. Kullanıcı adını her 6 ayda bir değiştirebilirsin. O bölüm silindi evet. Bu soruların yeri burası değil.
Girişte kullanılan kullanıcı adını kastetmiştim. Değiştirmenin bir yolu var mı acaba?
Bu sorular için sorabileceğim bir konu var mı? yoksa sizinle özel iletişim mi kuruyoruz?

Bildiğim kadarıyla o eskiden değiştirilebiliyordu. Ama sen yinede bu konu ile alakalı Janus'a bir ÖM at. Belki yardımcı olabilir.
Sanırım bu tarz bir konu yok. Bölüm moderatörlerine o konu ile alakalı ÖM atabilirsin. Birini bulamazsan direkt bana da atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

M.ArdA said:
Bildiğim kadarıyla o eskiden değiştirilebiliyordu. Ama sen yinede bu konu ile alakalı Janus'a bir ÖM at. Belki yardımcı olabilir.
Sanırım bu tarz bir konu yok. Bölüm moderatörlerine o konu ile alakalı ÖM atabilirsin. Birini bulamazsan direkt bana da atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Kendisine mesaj gönderdim. Yardımlarınız için teşekkür ederim  :smile:

bende warbanda gırıyorum steamdan servere gir diyince sunucudan atıldınız dıyor butun serverlerde boyle yardım edin allah rızası için

axmett said:
bende warbanda gırıyorum steamdan servere gir diyince sunucudan atıldınız dıyor butun serverlerde boyle yardım edin allah rızası için
Modül uyumlu değildir

Oyun Google Play'den kaldirildi mi ne oldu? Bilgisi olan var mi? Kaldirildiysa konu basligi ve icerisinde belirtilse iyi olur sanki.

Back
Top Bottom