SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

There was an error with a recent Steam purchase.
We've saved your cart (including discounts) for 72 hours so you can attempt your purchase again.
Click here to repurchase. This cart will expire on 30 Dec @ 4:38am PST.
Böyle bi mail geldi :sad:

Bekoberk said:
There was an error with a recent Steam purchase.
We've saved your cart (including discounts) for 72 hours so you can attempt your purchase again.
Click here to repurchase. This cart will expire on 30 Dec @ 4:38am PST.
Böyle bi mail geldi :sad:
İptal ettiğin satın alımın bildirimi. Warband'ı aldın değil mi?

Kutulu oyunlar masraf artık. Koleksiyoncusuna diyecek bir lafımız yok fakat bunun dışında kutulu oyun almak bu devirde biraz eski kafa kalıyor. Güzelim dijital var işte, kaybolma derdi, yer kaplama derdi ve bunun gibi birçok fazla dertten de kurtulmuş oluyorsunuz dijital alınca.

Tiags Luvianne Versorium said:
Kutulu oyunlar masraf artık. Koleksiyoncusuna diyecek bir lafımız yok fakat bunun dışında kutulu oyun almak bu devirde biraz eski kafa kalıyor. Güzelim dijital var işte, kaybolma derdi, yer kaplama derdi ve bunun gibi birçok fazla dertten de kurtulmuş oluyorsunuz dijital alınca.
Ben dijital oyuna karşı değilim ki, bende alıyorum ama basit bir örnekle ben warbandı alırken steamde 29 lira idi DR da 9.90, derdim koelksiyonculuk değil zaten öğrenciyim 20 liraya 2 tane bile oyun alırım, şuan steamde 4 lira falan ama beceremediyse kutulu almak daha pratiik, bendeki warband kutlu ancak wfas dijital mesela 3 lira gibi bir şeye aldım.

Tiags Luvianne Versorium said:
Şşş kutulu oyunlara laf ettirmem gözbebeklerim onlar benim  :lol:

Ya ben buradan oyun almıştım. Sonra steam hesabımı kaybettim ulaşamıyorum yeni steam açtım ona aktarabilirmiyim? Bana yardımcı olur musunuz? Veya eski steam hesabımı nasıl kurtarırım? E posta falan hiç bişeye ulaşamıyorum...

Oyunlar bu haftasonu Steam'de indirimde. Viking Conquest ve Napoleonic Wars DLC'leri dahil tüm oyunlara 69,99 TL yerine 17,49 TL'ye sahip olabilirsiniz. 2 paket sigaraya vereceğiniz parayı bu oyunlara vererek Türk oyun sektörüne yardımcı olabilirsiniz.

Arkenhes said:
Oyunlar bu haftasonu Steam'de indirimde. Viking Conquest ve Napoleonic Wars DLC'leri dahil tüm oyunlara 69,99 TL yerine 17,49 TL'ye sahip olabilirsiniz. 2 paket sigaraya vereceğiniz parayı bu oyunlara vererek Türk oyun sektörüne yardımcı olabilirsiniz.
Steam envanterimi satsam vikingi alacağım ama telefon yok satamıyorum ağlıyacağım ya  :sad: .

Profiline gir; "Game Ownership Badges" tıkla ve forum bilgilerinle giriş yap(yada kayıt ol, tam hatırlamıyorum.) daha sonra serial key vermeni isteyecek.Serial keylerini girince, işlemlerini tamamla.Profiline gelip, "Game Ownership Badges" 'in yanındaki "(refresh):"e bas.

Black Dead said:
Profiline gir; "Game Ownership Badges" tıkla ve forum bilgilerinle giriş yap(yada kayıt ol, tam hatırlamıyorum.) daha sonra serial key vermeni isteyecek.Serial keylerini girince, işlemlerini tamamla.Profiline gelip, "Game Ownership Badges" 'in yanındaki "(refresh):"e bas.
İş yeri steam erişimini kapattığı için giremiyorum, eve gidince deneyeceğim. Sağ ol.

Strkey said:
@M.ArdA Steam kütüphanesindeki oyunları profilde nasıl gösterebiliriz?
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,369624.0.html
Burada gerekli açıklamayı Forum Profilinize Rozet Ekleme kısmında bulabilirsin. @ ile bildirim almıyorum. PM atmayı deneyebilirsin bir sonraki sefer.

M.ArdA said:
Strkey said:
@M.ArdA Steam kütüphanesindeki oyunları profilde nasıl gösterebiliriz?
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,369624.0.html
Burada gerekli açıklamayı Forum Profilinize Rozet Ekleme kısmında bulabilirsin. @ ile bildirim almıyorum. PM atmayı deneyebilirsin bir sonraki sefer.

Eyvallah, halledeceğim.

Back
Top Bottom