SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

M&B:Warband + Napolyon Savaşları'nı aldım ama çoklu oyuncuda "sunucuya bağlanılamadı" hatası alıyorum :sad: Çözüm sunabilecek arkadaşlar bu konuya cevap atarlarsa minnettar olurum

Modemi istersen bi konrtol ettir.Bazen hatlarda sorunlar olabiliyor,bendede oluyordu,modem değiştirdim sorunum çözülmüştü.İyi şanslar :grin:

Bana Yardım Edebilecek Varmı Napoleon'u Alacağımda Benimle Temasa Geçin Lütfen...Oyun Muhteşem Fakat Bilgim Yok Satın Alma ile...

Yeniceri16.5 said:
Bana Yardım Edebilecek Varmı Napoleon'u Alacağımda Benimle Temasa Geçin Lütfen...Oyun Muhteşem Fakat Bilgim Yok Satın Alma ile...

İlk konuyu baştan okuyabilirsin. Gerekli bilgiler yer alıyor. Taleworlds forumunda Playstore için herhangi bir teknik destek sağlanmıyor. Bunun için playstore'un teknik desteği ile görüşebilirsin. Seni bizden daha iyi yönlendireceklerdir. Aşağıda playstore yetkilileri ile iletişime geçebileceğin kanallar yer alıyor.
http://www.playstore.com/#!/icerik/iletisim

agaS said:
Merhabalar ben bu oyunu ınternetten ındırdım sonra hosuma gıttı orj. Almak ıstıyorum bu sms olayı hala devam edıyor mu acaba ?
ediyor,bu arada orjinal alınca foruma geri dön,çümkü birazdan banlanacaksın :sad:

arkadaşlar turkcell den aldım ama vodofone den nopolic i alcam ama alamıyorum sebebbini bilen varmı evet yazıyorum ama kabul etmiyor

Arkadaşalar Steam'da sadece oyun 19 dolar . Mobilden almak  Güvenilir mi bana ucuz geldi biraz ? hem Warband hemde Dlcsini almak istiyorum . Birde multiplayer çok oynanıyor mu?

Karatasak said:
Steamde mobilden alınmıyor diye biliyordum, ama güvenilir. Multiplayerı da baya oynayan var.

Hayır sms ile 15 Tl warband dlc ile birlikte güvenilir mi diyorum . Bugün 15 tl yükletip almayı düşünüyorum

KingKiLLeR1 said:
Karatasak said:
Steamde mobilden alınmıyor diye biliyordum, ama güvenilir. Multiplayerı da baya oynayan var.

Hayır sms ile 15 Tl warband dlc ile birlikte güvenilir mi diyorum . Bugün 15 tl yükletip almayı düşünüyorum
Ben olsam Playstore dan almam. Kullanilmis keyler verebiliyorlar. Duzeltmişlerse bilmiyorum. D&R yok mu orda?

PazarYeri said:
KingKiLLeR1 said:
Karatasak said:

Ben olsam Playstore dan almam. Kullanilmis keyler verebiliyorlar. Duzeltmişlerse bilmiyorum. D&R yok mu orda?

Kullanılmış keyler steam'da aktifleşitirilemez . Telefon görüşmesi veya msn  yoluyla halledilir diye düşünüyorum . Böyle sorunları olan var mı?

Back
Top Bottom