SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Phelps

Recruit
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
arkadaşlar ben satın aldım ama oyunun setup dosyası zaten var steamden indirmek yerine ordan kursam olmazmı olcaksa nasıl?

edit : oyunu 0 dan kurdum .exe dosyası hariç hepsini steamapps içine attım sadece .exe'yi indirdi ve girdim

Motun Han

Banned
Best answers
0
M&B:Warband + Napolyon Savaşları'nı 14.99'a aldım, oldukça ucuz ve ek bir oyun. Sadece Warband'dan 4/5 TL daha fazla. Şimdide Ateş ve Kılıç'ı alıp uslu uslu oynuyayım. :smile:

TrenciX

Recruit
Best answers
0
Koleksiyon paketi de sms yoluyla alınabiliyor mu ?

Yani ; Mount Blade + Mount Blade Warband + Mount Blade Fire And Sword + Napoleon Ek Paketi

Oyunbaz519

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.

Bende SMS yöntemi ile aldım.Oyunu kurdum.Fakat hata alıyorum.

Kleidophoros

Marquis
M&BWBVC
Best answers
0
Belgelerim\Mount&Blade Warband\ klasörü içindeki rgl_config.txt dosyasını kesip başka bir klasöre yapıştırın. Yani bu klasörde kalmasın rgl_config.txt dosyası.
Oyunu tekrar çalıştırın. Bu dosyayı oyun kendisi oluşturacaktır.
Eğer düzeldiyse o kesip başka yere koyduğunuz rgl_config.txt dosyasını bi yere upload edip linkini verin lütfen.
Ya da bug tracker'a da ekleyebilirsiniz istiyorsanız http://bugs.taleworlds.com/edit_bug.aspx?id=3720

Oyunbaz519

Kleidophoros said:
Belgelerim\Mount&Blade Warband\ klasörü içindeki rgl_config.txt dosyasını kesip başka bir klasöre yapıştırın. Yani bu klasörde kalmasın rgl_config.txt dosyası.
Oyunu tekrar çalıştırın. Bu dosyayı oyun kendisi oluşturacaktır.
Eğer düzeldiyse o kesip başka yere koyduğunuz rgl_config.txt dosyasını bi yere upload edip linkini verin lütfen.
Şimdi dediğinizi deneyeceğim...

Düzenleme : Çalıştı ! Çalıştı ! Çok teşekkür ederim iki gündür cevabını arıyorum.Bir ara ağlamaklı bile oldum.Çok teşekkürler.Kestiğim dosyayı RapidShare'a atarım , okuldan gelince.

android

Banned
WB
Best answers
0
ama çok kötü birşey var 9.90 normal ama sms ile alınca 19.80 oluyo o neden acaba

edit 1: pardon yanlışlıkla 2 taneyi seçmişim
edit 2:hattınızın en az 1 aydır açık olması gerekiyor
edit 3:her EVET mesajında + 0.5 tl gidiyor

halit21

Baron
WBNW
Best answers
0
Mount & Blade: Warband + Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars aldım ama CD-Key ne ara gönderecekler? Bakiyeden parayı kestiler ortada key yok :grin:

Edit: Tamam. Aceleci davranmışım :smile:

TheDoctor

Grandmaster Knight
WBNWWF&SM&B
Best answers
0
Ben 2. Bi Warband Alcaktım Kuzenim İçin Herşeyi Yaptım Ödeme sırasında bir hata oluştu Dedi Ama Telefona Gelen Mesajda Mobil Ödeme İşleminiz Tamamlanmıştır Dedi Ama Key Falan Gelmedi?