SMS ile Mount & Blade Satın Alma Rehberi (STEAM/PLAYSTORE)

Users who are viewing this thread

Denedim olmuyor.İşlem başarısız dedi.Hatlardan vb. birşeyler dedi.Yardım lütfen.

Ard arda ileti attığım için özür dilerim ama SMS atmaktan bakiyem bitecek.Lütfen yardımcı olun.

MrTurk said:
Ard arda ileti attığım için özür dilerim ama SMS atmaktan bakiyem bitecek.Lütfen yardımcı olun.
E postana baktın mı ?

İyide İŞLEM BAŞARISIZ diyor.Hem playstore sayfasinda diyor hemde telefonyma islem gerceklestirilemedi die mesaj geliyor.Ve telefonumdan bakiye eksilmedi.
playstoreye e-posta yolladim.İnsallah bakarlar

MrTurk said:
İyide İŞLEM BAŞARISIZ diyor.Hem playstore sayfasinda diyor hemde telefonyma islem gerceklestirilemedi die mesaj geliyor.Ve telefonumdan bakiye eksilmedi.
playstoreye e-posta yolladim.İnsallah bakarlar

Telefon numarasıyla ilgili bir sıkıntı olmasın ?,daha dün aldım oyunu.

Tel noyu dogru yaziyorum.İslemi onaylamak icin EVET yazip 7979 a yollayib diye mesaj geliyor.Bide islem basarisiz dedikten sonra Lutfen profil bilgilerinizi kontrol edin diyor.onu da anlayamadim

MrTurk said:
Tel noyu doğru yazıyorum.İşlemi onaylamak için EVET yazıp 7979 a yollayın diye mesaj geliyor.Bide işlem başarısız dedikten sonra Lütfen profil bilgilerinizi kontrol edin diyor.Onu da anlayamadım.

Bana direk geldi  mesaj evet yazdım bitti.Ama ben Turkcelliyim .Playstore ya da kullandığın GSM operatörü ile iletişime geç.

Sanirim oyle.Aveaya gececektik zaten.Neyse saolun.Ozellikle incili arwa cok tesekkurler.

MrTurk said:
Sanirim oyle.Aveaya gececektik zaten.Neyse saolun.Ozellikle incili arwa cok tesekkurler.

Eğer izin koparabilirsen ve TTNET'li isen faturadan yap.14.90'na alırsın.

Edit:Taksit imkanı var,ayda 1 küsüratlı bir şey de vardı.

Ttnetliyiz de babam sifresini unuttu.Ttnet'te basvurup ogreniriz onu.Neyse konu kapansin
omrumde hic internetten hatasiz bir sekilde oyun alamadim.birinde seri numarasi fail cikti.birinde fatura adresi sorun oldu.birinde posta kodu...en iyisi Kutulu almak :grin:
tesekkurler

1376508_10152344056362077_5527049712817658804_n.png
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Back
Top Bottom