SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

Users who are viewing this thread

enes46 said:
_Harlequin_ said:
Sms ile almayı tam tarif edecek arkadaş var mı steam olayı v.s
bugün smsle aldım. MB yazıp 7979a gönderdim. gelen soruya EVET dedim. sonra bana AAAAA-AAAAA-AAAAA şeklinde 5x3lük bir kod verdi. onu steama add game den ekledim. oyunu indirdim. steamdan cd keye basıp direk aktive edebilirsin. ama steamın kurulu olması ve hesabının olması şart.

sağol bende aldım smsyle şimdi yüklüyorum

bu işler sms ile olmaz kutulu almalıyım diyenlere yazıyorum.kutulu da gelişigüzel bir kılavuz,köylerin ve bazı şehirlerin isminin olmadığı gereksiz bir harita var.en ucuzu en temizi 15-16 TL ye sms ile alın.

Niye Kutulu halinde daha önce hiç bir oyunda görmediğim kadar detaylı bi kılavuz var.

Arkadaşlar oyunu sms ile almayı düşünüyorum.Ancak başlıca bi kaç sorum var.ilgilenirseniz sevinirim.s
1-Ben oyunu başka bi siteden indirdim.Çünkü burdaki site ingilizce ve hiç bi nane anlamıyorum.Sıkıntı olur mu?
2-Steam ne?
3-Tanıtım videolarında istanbul da vardı ama bnim indirdiğim oyunda istanbul yok.Balkanlardan başlıyo_Orjinale geçince tüm harita açılacak mı?
4-Paramız gittikten sonra şifre bi işe yaramazsa kimi dövüyoruz? :grin::grin:

Beyler ben aldım ama fatura 72 lira geldi, 30 lira normali 15 lira oyun 5 lira da vergisi tutsa en fazlaa 50 lira olmalıtdı, ayrıca sanki internetten almışım gibi görünüyo sms gönderme 72kr gprs ise 20 tl vergi dışında ödenmeler 14,99 burası tamam ama gprs nin 20 lira gelmesi beni oldukça şaşırttı,

Bi yardımcı olur musunuz?

ben kredi kartı ile aldım ama serial cep telefonuma geldi, steam'e serial'i girip kaydettim ama aynı serial'i taleworld sitesine kaydedemiyorum kabul etmiyor. serial XXXXX-XXXXX-XXXXX şeklinde olmasından dolayı sanırım. ne yapmam gerekiyor bu siteye kaydetmek için?

Steama kaydet o seriali sonra oyununa sağ tıklayıp(steam kütüphanesinde) oyun anahtarı(view serial)öyle bi kutu var ona bas.Onu TW sitesine girebilirsin.

antiatmax said:
Steama kaydet o seriali sonra oyununa sağ tıklayıp(steam kütüphanesinde) oyun anahtarı(view serial)öyle bi kutu var ona bas.Onu TW sitesine girebilirsin.
teşekkürler. dediğini yaptım oldu  :grin:

Back
Top Bottom