Sizin Tercih ettiğiniz krallık hangisi ?

Users who are viewing this thread

Kırma. Bir modda krallık kurup askerlerimi svadyanın atlılarından nordların piyadelerinden okçularımı Rodokun  keskin nişancılarından kuruyorum. Onun dışında Çok Yaşa Svadya!

Nordlar:Nedenini hiç bilmiyorum ama oyunu ilk aldığımda Sargothu seçmiştim.Çok cazip geldi bana Nordlar.Rodok,Sarranid ve Vaegir'i de denedim ama Nordlarda beni çeken daha farklı bir şey var.

Kleax said:
Nordlar:Nedenini hiç bilmiyorum ama oyunu ilk aldığımda Sargothu seçmiştim.Çok cazip geldi bana Nordlar.Rodok,Sarranid ve Vaegir'i de denedim ama Nordlarda beni çeken daha farklı bir şey var.

kergit çünkü kılıcı yayı hosuma gıdıyor kaskıda oyle ama zırhları pek hosuma gıtmıyor ayakkabılarıda ama bozkırı sevdiğimden ve (bana göre) biraz güçlü olduklarından hosuma gidiyor

İlk olarak kesinlikle Svadya. Zırhlı Şövalye'leri sayesinde bodoslama dalabiliyorum :grin: İkinci olarak Veagir. Okçuları ile süper taktik oluyor.

benim tercih ettiğim krallık Kergit hanlığı çünkü askerlerinin hepsi süvari ve savaşlarda çok kolay bir şekilde kazanabiliyorsunuz

Back
Top Bottom