Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Önce bannerlord tam sürüm ve sorunsuz şekilde piyasada yer alsın, ilerleyen süreçlerinde oyunu güncellesinler. Sonra 3. oyunu düşünsünler.

Önce bannerlord tam sürüm ve sorunsuz şekilde piyasada yer alsın, ilerleyen süreçlerinde oyunu güncellesinler. Sonra 3. oyunu düşünsünler.
Zaten yazdım sohbet olsun diye açtım. Duyurulmamış bir proje üstünde çalışıyorlarmış bunun ne olduğu hakkında tahmin yapabiliriz. Talewords yeni oyununda batırmaz inşallah ben normal de oyunun 2020'de neredeyse bitmiş çıkması gerekiyordu. Adamlar kaç yıldır bu yıl çıkacak diyorlar ama her yıl sonra ki yıla atıyorlar çıkınca da tam çıkmıyor bu kadar yılda yapamadıklarını 1 yıl için de yapamazlar diye düşünüyorum. Tek ümidim bannerlord modu çıkması sadece Bannerlord'un vaatlerini getiren bir mod.

Şimdiden başlarsak umutlarımız felaket yükselir sonra Bannerlord'da yaşadığımızın aynısını yaşarız ama yine de konu büyürse patlamış mısırımla birlikte takipçisi olacağım.
Muhabbetini bile yapmaktan şimdiden yoruldum :grin: ama üstünde kafa yoracaklara iyi eğlenceler kim bilir belki gaza gelip bende katılırım araya ayrıca Bannerlord'dan da ümidi kesmeyelim hemen ben hala çok güzel olacağına inanıyorum.
Kesinlikle.

:grin:
Ya da İskandinav ülkelerinde mutlu bir hayat da sürebilirler, sorunun cevabını bulduk arkadaşlar 3. oyun olmayacak
Önümüzde ki güncelleme de neler olacağının tartışıldığı toplantıda abi aslında bi bahçen olacak ekiceksin domatesini biberini diye muhabbet döndüğünü duyar gibiyim. ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom