Sizce en başarılı Warband modu hangisi*

Users who are viewing this thread

Ata Paşa

Recruit
Belkide bu konu açılmıştır ama forumda yeniyim sizce en başarılı ve oyunu tümüyle değiştiren modlar hangileri? Şimdiden teşekkürler...

Diplomasi var , pek anlamasamda freelancer var.

Bunların birleşiği Anno Domini olması gerek epey büyük bir mod gemi savaşları falanda var.

Osmanlı Senaryosu var diplomasi ve freelancer + bi kaç kodlama dahil benim bu modda sevmediğim yanı osmanlı askerleri çok güçlü , ayrıca yeniçeri kıyafetlerinde bir başlık var 50 kafa + 2 gövde zırhı veriyor vede çok ucuz . Plate zırhlar bile daha kötü maşallah .

Fantazi kalradya var orklar , büyücüler , iskeletler , gölge savaşçılar , zombiler falan ekliyor. Ben fazla oynamadım zorda bir mod . Ayrıca orklar 1-2 haftada bir horde topluyor 3000 kişi oluyor kralları . Bir diğer özelliğide güçlü banditler , kırmızı olarak mesajlarda çıkıyor ork sürüsü falan filan diye . Hani daha çok para vb. eşya için

Bunların dışında oyunu temelli değiştiren bir oyun bilmiyorum

Modda sadelik olcak ama etkisi sağlam olcak diyorsan Diplomacy.
Türk'lük kanıma dokunsun ben Osmanlıya hizmet edicem diyorsan Osmanlı modu mevcut birde Saltanatı Selçuklu var
Yok oynadığım mod sağlam olsun kapsamlı olsun o olsun bu olsun diyorsan Anno Domini 1257 var ' yanlız sağlam sistem gerek kasma olabilir '

En son olarak bu tarz konular mevcut. Forumda aramayı kullan biraz :smile:

Back
Top Bottom