Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

Cumhurbaşkanı Adayım

• Recep Tayyip Erdoğan

Votes: 0 0.0%
  • Muharrem İnce

Votes: 1 7.1%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Votes: 9 64.3%
  • Sinan Oğan

Votes: 4 28.6%

• Total voters
    14
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Sonunda medyada medyaya güzel sözler. Bu adam cumhurbaşkanı olamazsa artık bu ülkede yaşamam için hiç bir sebep kalmıyor.

DdeK3jdUwAAc6OE.jpg

Ben de hayvan kampanyasi yuruttugum icin sosyal medyadan hayvan kanallarini takip ediyorum ve evet hayvan haklaricilari bayagi bitiyor bu kadina. bi tane tecavuz edilmis kediyi sahiplenip kucagina aldigi ve 'Allahin dilsiz kullarina da sahip cikacagiz' tarzi bir sey dedigi facebook postu var, hayvan gruplarinda donup duruyor o. Ve cok fazla hayvan haklari hesabi Iyi Parti yaziyolar profillerine, ama partide gorevliler mi bilemiyorum.

ama kamuya acik somut bir vaati yok o yuzden cok heyecanlanmamak lazim bence.

kenterte ? said:
çok güzel bir seçim dönemi oluyor. ikinci tura inceyle akşenerin kalması durumunda o iki hafta ülkenin çok uzun zamandır geçirdiği en güzel zaman olur
Ya deme böyle şeyler. 25 Haziran sabahı seçim sonuçlarından rahatsızlanan birisi kalp krizi geçiriyormuş ve dediğin oluyormuş. Abov.

ciddi soruyorum, seçimi kazanan bir aday seçimden sonraki gün hayatını kaybetse ne olur? seçimde ikinci olan mı birinci sayılır yoksa yeniden mi seçim yapılır? hukukçu arkadaşlar bekliyorum sizi

Back
Top Bottom