Siyaset

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şunu gördüm de yazayım dedim.
Folcred said:
Tipleri değişmiş kardeş. Siyah Hacı sakalına sahip olan sultanlardan sap sarı saçlı seksi insanlar kalmış, Sence?
Padişahların ecnebi gelin aldığından haberin yok sanırım. :smile:

Castiello said:
Pentagram said:
10296605_1018537384876247_7144550832056776523_n.jpg
önce ülkeden kov sonra caps yap, bu kadar da yüzsüzlük olmaz...
Pardon? Senin canından çok sevdiğin padişahın sarayında pısırık pısırık oturup sevr antlaşmasını imzalarken yüzsüzlük olmuyor? Osmanlıyı İngilizlere, Fransızlara, Yunanlara peşkeş çekerken hiç sorun olmuyor. O çok sevdiğin padişahın, beğenmediğiniz Atatürk kadar olsaydı da halkı ayaklandırsaydı. Ama o tam tersini yaptı halk ayaklanmaya başladığında etrafa subaylarını yollayarak halkı sakinleştirmek istedi çünkü sevr antlaşmasını (Vatana ihanet antlaşması) güzelce imzalayamyordu. Sevr vatana ihanettir. Yüzsüzlük diyor birde ya asıl yüzsüzlüğü siz Lozana dil uzatarak yapıyorsunuz.

Hayır olması gerekenin, anlatılanların tam tersi şekilde acayip libidosu yüksek oluyor bu İslamcı hanım ablaların-abilerin. Kimisi böyle harem kılıfı buluyor kimisi muta nikahını bahane ediyor. Kabul edin işte zevk almak istiyorsunuz ama cennetten de vazgeçmek istemiyorsunuz. Din kılıfından çıkıp rahat rahat ne istiyorsanız onu yapın mutlu olun en azından. Biz de böyle akrobasik takla atma numaraları izlemek zorunda kalmayalım.

Doğru Doğru ben hep unutuyom Ecnebi gelin alınıp isim değiştirilip saraya alınması gibi.. Ah Hayme Ana Ah Halime hatun.. Ah Malhun ana.

Bu kız hem fake değil hem sapkın.

Kıyaslamaya bak.
Reis-i Cumhurumuz dün bir genci köprüde intihardan kurtardı. Hz. Muhammed de olsa aynısını yapardı. Sen ne yüce insansın reisim.

Yazık.

lorddarknes said:
Bu kız hem fake değil hem sapkın.

Kıyaslamaya bak.
Reis-i Cumhurumuz dün bir genci köprüde intihardan kurtardı. Hz. Muhammed de olsa aynısını yapardı. Sen ne yüce insansın reisim.

Yazık.

Alıntı içine al da, senin yazdığını düşünmesinler.

Ülkeye gizli polis lazım. Teker teker devlet karşıtı herkesi imha edecek bir oluşum. Torosları saymıyorum tabii. Sesi çıkan herkesi kaybetmemeleri lazım. Tazyikli su, plastik mermi, boya ve gaz dışında ansızın bir sabah kaybedecek bir oluşum.

Ülkeye en başında idam lazım. Firing squadlar gelmeli, darağaçları kurulmalı.

C4 has been planted.

Arkadaslar bu saatten sonra pkk hani baris guverciniydi edebiyati yapmaniza gerrk yok. Pkk savasa cekildi. Hdp'ye sovdunuz, bitirdiniz.
Biz dedik boyle olacak diye. Savas olsun, teroristleri bicelim diye cildirdiniz. Bundan sonra cicek bocek edebiyati yok. Istediginiz savas geldi.

Size hayirli olsun, ama gelip Hdp soyle, boyle demeyin artik. Bitirin teroru simdi. Yorulunca biz bekliyoruz.

"DEMİRTAŞ'I MECLİS'TEN ÇIKARSINLAR"
Ayakta durmakta güçlük çeken şehidin babası Fevzi Yenikapı, "Demirtaş’ı Meclis’ten çıkarsınlar. O itleri çıkarsınlar. Ortalığı karıştıran onlar. Kardeşi kardeşe vurduran onlar. Siyaset yapmasınlar. Yazıktır, günahtır. Ben de Kürt’üm. Anam Kürt, babam Kürt. Tek bayrağın altında yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vardır. Başka bayrak yok. Al yıldızlı bayrağımız var. Kimseden korkmayız. Kim gelirse gelsin" diye konuştu.

Vay hain baba diyecektir şimdi birileri :roll:

Dogukan said:
Arkadaslar bu saatten sonra pkk hani baris guverciniydi edebiyati yapmaniza gerrk yok. Pkk savasa cekildi. Hdp'ye sovdunuz, bitirdiniz.
Biz dedik boyle olacak diye. Savas olsun, teroristleri bicelim diye cildirdiniz. Bundan sonra cicek bocek edebiyati yok. Istediginiz savas geldi.

Size hayirli olsun, ama gelip Hdp soyle, boyle demeyin artik. Bitirin teroru simdi. Yorulunca biz bekliyoruz.

Bitiyor zaten. Sen rahat ol.

lorddarknes said:
"DEMİRTAŞ'I MECLİS'TEN ÇIKARSINLAR"
Ayakta durmakta güçlük çeken şehidin babası Fevzi Yenikapı, "Demirtaş’ı Meclis’ten çıkarsınlar. O itleri çıkarsınlar. Ortalığı karıştıran onlar. Kardeşi kardeşe vurduran onlar. Siyaset yapmasınlar. Yazıktır, günahtır. Ben de Kürt’üm. Anam Kürt, babam Kürt. Tek bayrağın altında yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vardır. Başka bayrak yok. Al yıldızlı bayrağımız var. Kimseden korkmayız. Kim gelirse gelsin" diye konuştu.

Vay hain baba diyecektir şimdi birileri :roll:

Niye? Pkk'lilerin derdi statuko isteyenle deil bolgede statuko istemeyen milyonlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom