Users who are viewing this thread

Royalus

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
tam anlamı ile ne işe yaradığını da kimse bilmiyor ne hakkında defansif olacağını
Agresif: Kuşatma yağma üzerine
Defansif: Şehir ve kalelere çok fazla geliyorlar ve alan dışına çıkmıyorlar.
Tarafsız: Barış zamanı gibi kafasına göre takılıyor.
Baya etken oldu bu konuda sonunda geldi yani böyle birşey.
 
kendi yoldaşımı bana arkadaş ya da yoldaş olarak eklemiyor ki direk klanıma bir fert olarak ekliyor. oyundaki tüm klan personeli akraba bağı bulunurken benim klanımdakiler kel alaka olarak farklı medeniyetten farklı karakterler. atıyorum birisi soylu birisi iken diğeri haydut bir diğeri fahişe mi ne olduğu belirsiz... bunlar bir soylu haneye katılıyorlar 500 para karşılığı
eğer ben kral isem benim hanemdeki adamlarda böyle ayak işleri ile uğraşmamalı. onları bana yoldaş olarak eklese tamam dediğin on numara beş yıldız. benim hanemdeki elemanları savaşta olmadığım krallıklara ilişki kurmaya, kurulmuş ordulara mareşal yardımcısı olmaya, şehirlere vali olmaya yollamalıyım. yoldaş olanlar klandan olanlar ile ayrılmalı. yoldaşlar ile diğer klanların yöneticisi olmayan fertlerine görevler verebilmeliyim diye düşünüyorum.
doğru söze ne denir? hatta sandbox moda başlarken belirli akrabaları kendi isteğimize göre ekleyebiliriz. Böylece klanımızı genişletmek için evlenip, çocuk yapıp, çocukların büyümesini bekleyene kadar oyundan sıkılıp, klan üyelerimizi kullanamadan oyunu bırakmış olmayız.
hatta sandbox moda soysuz, klan üyesi bir lord, klan lideri bir lord veya kral gibi seçeneklerle de başlayabilmeliyiz. (custom troops modunu denemek için yeni kayıt açtım. ama modu kullanabilmek için krallık kurulması gerek sanırım. o seviye gelene kadar oyundan soğudum ve bıraktım. şuan için oyunun saran kısmı gelişme aşaması olsa da, bazen o kısmı atlamak güzel olabilirdi.)
 
Top Bottom