Sistemimin hiç şansı varmı ?

Users who are viewing this thread

Bu değerlere göre ekran kartın birazcık düşük gibi onun dışında iyi görünüyor, yine de sadece bunlarla tamamıyla anlaşılamaz diğer oyunlardan medium ayarlarda kaç fps alıyorsun ortalama?

R3 2200g Vega 8
8gb ram (2x4) 2666mhz
Low ayarlarda oynayabilirmiyim
GTA 5 de 1080p high. 30-35 alabiliyorum
Ülkece gittikçe daha gergin oluyoruz. Sorulara doğru düzgün cevap verenlerden pek kimse kalmadı. Bu forumda, beta sürümünün son güncellemesinden sonra büyük fark yaratan optimizasyon problemleri olduğundan bahsedildi. Büyük ihtimal low-medium ayarlarda oynayabilirsin fakat erken erişim problemlerini konuya dahil etmezsek high ayarlarda da oynayabileceğini düşünüyorum.

oyun yeni olduğu için optimizasyon sorunları var gta5le karşılaştırmayın ve gta5 2013 oyunu xd
Gta 5 2013 oyunu yazıp bu oyunu 2011 den beri kodlandığını unutup sonuna da xd koyup laf soktuğunu sanan zeki arkadaşım herhalde sen yeni haberin oldu oyundan ? yok olmadıysa iki oyunun oyun motoruna bakmanı tavsiye ederim yok bakmadıysan kingdom come cryengine motoru kullanıyor yani 2014 de duyuruldu optimizasyon sorunu olsa dahi arkadaşımız oyunu medium ayarlarda oynatır. Bilmeden yorum yapmayın araştır ondan sonra laf sokmaya çalışırsın ama önce araştır

Bu değerlere göre ekran kartın birazcık düşük gibi onun dışında iyi görünüyor, yine de sadece bunlarla tamamıyla anlaşılamaz diğer oyunlardan medium ayarlarda kaç fps alıyorsun ortalama?
gta 5 orta-bazıları yüksek 40-50 fps for honor en düşük 30-40fps the witcher 3 en düşük 20-30 fps

gta 5 orta-bazıları yüksek 40-50 fps for honor en düşük 30-40fps the witcher 3 en düşük 20-30 fps
Oyun erken erişimde olduğu ve son beta güncellemeler optimizasyon sorunları yarattığı için yakın zamanlarda pek bir şey beklememelisin fakat birkaç aya kadar istenilen kıvama gelecektir. Yalnız gta 5 medium 45 fps civarı alırken witcher 3 ü en düşükte bile 20-30 fps alman biraz ilginç doğrusu. Bu yüzden çok kesin konuşamam. Eğer bannerlord almışsan medium-high ayarlarda oynamak için beklemelisin. Bu arada sadece ekran kartını yükseltebilirsen hiçbir sorunun kalmaz diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom