Sistemim yeterli mi?

Users who are viewing this thread

beta key elime geçmedi o yüzden fps değerlerini merak ediyorum
radeon rx 580 8 gb
amd ryzen 5 2600x
16 gb ram la medium ve high da kaç fps alırım

1060 6gb
ryzen 5 2600
8 gb ram

bu sistem ile en yüksekte captain modunda 45-50 fps alıyorum. Senin sistemin benimkinden daha iyi, yani rahat rahat oynarsın.

Son gelen güncellemeyle birlikte [b0.9] TDM sunucusunda 80 kişi varken very high ayarlarda 40 fps aldım. Nadiren ani düşmeler oldu.
Oyunu b0.2 versiyonundan beri oynuyorum ve optimizasyon konusunda katedilen mesafe gerçekten tatmin edici.
Karşılaştırmak isteyenler için:

GeForce GTX 1050 4GB
i5 7300HQ
16gb ram
oyun HDD'ye kurulu

Son gelen güncellemeyle birlikte [b0.9] TDM sunucusunda 80 kişi varken very high ayarlarda 40 fps aldım. Nadiren ani düşmeler oldu.
Oyunu b0.2 versiyonundan beri oynuyorum ve optimizasyon konusunda katedilen mesafe gerçekten tatmin edici.
Karşılaştırmak isteyenler için:

GeForce GTX 1050 4GB
i5 7300HQ
16gb ram
oyun HDD'ye kurulu
Sen 80 kişiye o fps i görüyorsun ve bu seni tatmin mi ediyor iyiymiş

500 gpu düşmüş ama.oyunds hiçbir şey değiştiği yok yapamiyorlar.mi artık anlamamaya basladim

Sen 80 kişiye o fps i görüyorsun ve bu seni tatmin mi ediyor iyiymiş
Yazdıklarımı daha dikkatli okuyabilirsin bence. Optimizasyon konusunda 'katedilen mesafe' tatmin edici. Betanın başlarında bu fpse sahip olmak benim için imkansızdı. Tabii ki daha iyi bir optimizasyon istiyoruz her zaman. Zamanla her şeyin daha güzel olacağı umudunu güçlendiriyor bu durum.

Okumadım zaten uzun diye lakin ben beta da.optimizasyon olduğunu düşünmüyorum ultra da bile 80-100 adamlı savaşlarda kasiyorsa mediuma çekince anca düzelir. Pcsi mediuma yetenler de zor oynar inşallah düzelir göreceğiz

beta key elime geçmedi o yüzden fps değerlerini merak ediyorum
radeon rx 580 8 gb
amd ryzen 5 2600x
16 gb ram la medium ve high da kaç fps alırım
MSI Radeon RX 580 8GB OC
Amd Ryzen 5 1600 @3.4Ghz (14nm)
GSKILL Ripjaws V Red 16GB 3000Mhz Ram şeklindeki sistemim ile Very High ayarlarda 57-80 fps arası alıyorum.

Back
Top Bottom