Singe player için Online Chat modu

Users who are viewing this thread

Herkese selam olsun güzel Calradia halkı!
Bir yeni mod ile daha karşınızdayım. Aslında bu modun hikayesi biraz geriye dayanıyor, bir süredir kendi network altyapımı geliştiriyodum online oyunlarda kullanmak için. Network geliştirmenin en önemli aşamalarından biriside stress testtir. Bende kendi kendime "hem topluluğa bir katkım olsun hemde burda zaten modlarımı 4500ü aşkın kişi takip ediyor, tertemiz bir stress test ortamı var. Niye burada denemiyorum ki? " dedim ve Bannerlord için network mimarisinin TCP entegrasyonunu test etmek için bir bannerlord clientı geliştirdim.

Test bittikten sonra dahi sunucuları kapatmıcam, yanlış anlaşılmasın. Şimdiden chatte global güzel bir ortam oluşturduk bile, güzel sohbetler dönüyor eğleniyoruz. Bu böyle devam da edicek ve ufak tefek geliştirmeler de gelicek tabikide.

Hepinizi modumu incelemye davet ediyorum, sevgilelerle, sağlıcakla!

Eline sağlık,ben kullanmam ama mod moddur.Daha çok yerli mod görmek isterim.Yabancı youtuberların mod önerisi videolarında Türk yapımı mod görüp gururlanıyorum.

Aga co-op modunu ne zaman yapıyorsun :grin: TW seni işe alsın bence :grin:

Co-op tarzı bir projeye ayıracak vaktim yok ne yazık ki, işten boş zaman buldukça uğraşabiliyorum sadece. UDP protokolünü entegre ettikten sonra belki basit bir 1v1 düello entegrasyonu yapmayı deneyebilirim ama o bile çok zaman alıcakken CO-OP entegrasyonu bende çıkmaz hocam ne yazık ki :grin:

Back
Top Bottom