Silinecek!

Evet Liderlere Sorduk Birde Oyunculara Soralım Kendi Klanınız Hariç En Sevdiginiz Klan hangisi?

• 88th

Votes: 20 25.3%
  • 57th

Votes: 7 8.9%
  • 82nd

Votes: 8 10.1%
  • 49th

Votes: 6 7.6%
  • 96th

Votes: 4 5.1%
  • 67thKGL

Votes: 4 5.1%
  • 32ndBL

Votes: 2 2.5%
  • 42th

Votes: 3 3.8%
  • 47th

Votes: 1 1.3%
  • 10th

• Nr3

Votes: 6 7.6%
  • 38thRF

• Nr27

Votes: 0 0.0%
  • 12th

Votes: 5 6.3%
  • 92ndNT

Votes: 3 3.8%
  • 40th

Votes: 0 0.0%
  • 70y

Votes: 2 2.5%
  • 53rd

Votes: 5 6.3%
  • 17é

• Total voters
    79

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
TheLastKürtRobin said:
All-Times/Bütün Zamanlar demişsinde geçmişte o kadar iyi oynayıp oyunu bırakmış tonla adam var

uyardıgın için teşekkür ederim konuyu editledim. all-time degil.

2 alay lideri daha oy verdi güncellendi oy vermeyen alay liderleri size ulaşmaya çalıştım benimle arkadaş degilseniz forum üzerinden cevabınızı yolluyabilirsiniz

General Shepherd said:
Böyle bir şey yapmayı iyi düşünmüşsün, ama Gatts'ın dediği gibi diğer topluluk üyeleri ve o alaydan 5 bilir kişi ile görüşüp, not alıp. Bu tür şeylerin sonucunu buraya dökebilirsin, doğruluk açısından 'Türkiye'nin Enleri' başlığı daha doğru olur.

Ayrıca, en iyi taktiksel komutanlar, en karizmatik komutanlar gibisinden eklenti yapabilirsiniz.

Şayet ki, böyle bir şey yapmak istiyorsan doğruluğu hususunda daha sağlıklı iyi niyetli tepki alabilirsin fakat mesela örnek vereyim, biri der ki benim komutanlığım daha iyi Ali benden üstte yani sen bunu kendi bakış açından ziyade toplumun bakışına göre değerlendirmen çok mükemmel olacaktır..

Başarılar, şayet bir konuda ihtiyacın varsa desteğimin olduğunu belirtmek isterim.

Okumadınız sanırım Luzika :smile:

En iyi süngücüler kısmını çıkardım bu olayın objektif yapılmasının daha dogru oldugunu düşünüyorum en azından tartışmalarıda bitirmiş oluruz.

en iyi süngücüler bunlar itirazı olan varmı bilmiyorum en iyi sıralamanında şuanlık bu oldugunu düşünüyorum egerki maç yapıp kendinizin üstündekini yenerseniz buraya ssini atın güncelliyeyim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom