silin pls

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şu viedoyu izleyipte iletişim kanalına bağlamaya çalışman komik. Ayrıyetten llaurance o vesayrelerle gezen elinde bu viedo gibi kanıt niteliği taşıyan viedolar varsa at onlarada laf atalım.

Caranimo said:
Şu viedoyu izleyipte iletişim kanalına bağlamaya çalışman komik. Ayrıyetten llaurance o vesayrelerle gezen elinde bu viedo gibi kanıt niteliği taşıyan viedolar varsa at onlarada laf atalım.
Afedersin de, bu video kanıt mı? Kanıt niteliği mi taşıyor bu video? Herifin teki geçmiş kendi kafasınca pro havalarına girmiş videoyu yorumluyor. Aynısını yapamayacak insan yok. Bir şeyi kanıtlamak gibi amacım yok, sana kanıtlamaya da ihtiyacım yok. Mantıklı bir insan olsaydın tecrüben ve deneyimin sayesinde karşındakinin bir hile kullanıyorsa ne tür hile kullandığnı bile kolaylıkla anlayabilirsin. Boş laf yapmaya gerek yok anlayacağın.

Muhalefet olmak için muhalefet oluyorsanız hiç işin içine karışmayın.

Biraz csgo oynayan biri bu viedoya bakıp anlayabilir hile olduğunu. Arkadaşımız şansa bak ki her zaman doğru köşeye bakıyor. Smokeda ki insanları bazı yerlerde üzerine nişan alıyor vurmuyor. Diğer yerlerde ise sanki şansa vurmuş gibi ateş ediyor. Undergrand dan gelen adamları bekliyor, shiftle gelen adamları görüyor. Duvar, metal arkası insanları görüyor. Eğer orda adam olmazsa şansa bakki koşup bomba kuruyor. Sağa soluna bile bakmıyor.  Mantıklı bir insan olsaydın falan ne alaka kardeşim? Maç sırasında bu yaptıkları haraketleri bu viedodaki gibi izlenebiliyor mu? Zaten karşı takımında ki insanlar anlamış ki zaten bu adamın eline düşmüş.

EDIT: Bu gibi viedolar sayesinde hileci insanların banlanması daha kolay oluyor, o adamın yorumlarına göre reportlamıyorlar heralde. Kendi gözüylede görüyor insanlar

Caranimo said:
Biraz csgo oynayan biri bu viedoya bakıp anlayabilir hile olduğunu. Arkadaşımız şansa bak ki her zaman doğru köşeye bakıyor. Smokeda ki insanları bazı yerlerde üzerine nişan alıyor vurmuyor. Diğer yerlerde ise sanki şansa vurmuş gibi ateş ediyor. Undergrand dan gelen adamları bekliyor, shiftle gelen adamları görüyor. Duvar, metal arkası insanları görüyor. Eğer orda adam olmazsa şansa bakki koşup bomba kuruyor. Sağa soluna bile bakmıyor.  Mantıklı bir insan olsaydın falan ne alaka kardeşim? Maç sırasında bu yaptıkları haraketleri bu viedodaki gibi izlenebiliyor mu? Zaten karşı takımında ki insanlar anlamış ki zaten bu adamın eline düşmüş.
"Biraz csgo oynayan biri bu viedoya bakıp anlayabilir hile olduğunu." Demek ki oyun esnasında karşısında oynayan adamda bunu kolaylıkla anlayabilir değil mi? Güzel, bende sana bunu diyorum. Kolaylıkla karşındakinin hile kullanıp kullanmadığını anlayabilirsin. Bunun için yazılı belgeyede gerek yok yani

SGaming'li falan değilim, Emir'i de sevmiyorum yanlış anlaşılmasın. Benim tepkim sadece bir adamın üstüne yüklenilmesi

2wfsqch.jpg
Bunu anlamak için oyunu bilmeye bile gerek yok ki.

Şimdi 5 report edilebiliyor en fazla. Ve sırf bazen rastgele reportlayanlar oluyor. Fakat bu viedolar sayesinde daha çok kişiye ulaşıyor. Adamın üzerine fazla falan yüklenilmiyor. Altı üstü bir kişi bu konuda ki yorumlarını iletmiş. Siz de yanlış yerlere çekiyorsunuz konuyu. Sanki hileyle düşünülen insanların ispatlanmış viedoları varda kimse bir şey demiyor fakat sadece Emir'in üzerine geliniyormuş gibi gösteriyorsun ki bende bu yüzden tepkimi dile getirdim. Uzatmaya gerek yok. VAC banı gibi kanıt var zaten ortada.

ErkutErdem said:
2wfsqch.jpg
Bunu anlamak için oyunu bilmeye bile gerek yok ki.

Bakın normalde hileyi kullananlar 5 kişiye ulaşılıyorsa böyle yüzlere hatta binlere ulaşıyor. Zaten birileri aa bu adam hile dedi reportlayalım mı diyor? Hayır. İzliyorlar ve kendi kararlarını kendileri veriyorlar.

@LL'aurence zaten eski SGaming'li olduğu için Emir'i savunması gayet normal. Sonuçta hergün onların TS'de takılıyor.

@ErkutErdem: Zaten bariz belli ben böyle CS prosuyum felan demiyorum en baba 150 saatim vardır. Fakat abi adam bildiğin kafalara bakıyor.

Little Jhon said:
@LL'aurence zaten eski SGaming'li olduğu için Emir'i savunması gayet normal. Sonuçta hergün onların TS'de takılıyor.

@ErkutErdem: Zaten bariz belli ben böyle CS prosuyum felan demiyorum en baba 150 saatim vardır. Fakat abi adam bildiğin kafalara bakıyor.
Ohooo rage'ci abimizde gelmiş. Artık bol bol rage atariz dimi? Giremez miyim istediğim TS'sine, amaçı eğlence olan bir ortamda niye kuyruk acısı taşımaktasın anlayamıyorum. Sen Flawin'lerin evini falan basicaktin ya hani, noldu o iş?  :ohdear:

Nayrıca kimse Emir hile değil demiyor.

LL'aurence takım iletisi falan yalan. Adamın tam üstüne tutabiliyor eğimi. Bariz hack. Korumaya gerek yok. Ama arkadaş warbandda kullanmışmıdır bilemeyim. Ama o potansiyel var yani

Neutron!1! said:
LL'aurence takım iletisi falan yalan. Adamın tam üstüne tutabiliyor eğimi. Bariz hack. Korumaya gerek yok. Ama arkadaş warbandda kullanmışmıdır bilemeyim. Ama o potansiyel var yani
Yok ben zaten Emir hile kullanmiyor demiyorum. Sadece bu forumun ait olduğu oyunda o kadar hile varken niye gelip sadece CS:GO'dakine isyan ettiler onu anlayamadım

Ya zaten cs de yapmış yapmamış çok önemli değil ama erozbeyin dediği gibi böyle potansiyelde bi adam warbandda da kullanmış olabilir deniliyor. Hakkını yememek lazım ama şahsen warbandda da kullanmışsa şaşırmam

Neutron!1! said:
Ya zaten cs de yapmış yapmamış çok önemli değil ama erozbeyin dediği gibi böyle potansiyelde bi adam warbandda da kullanmış olabilir deniliyor. Hakkını yememek lazım ama şahsen warbandda da kullanmışsa şaşırmam
Orası öyle, zaten Emir'in 3-4 tane CS:GO hesabi VAC banli  :fruity:
oldsultanima selamlar hihih

Neyse uzatmayalim, olan yeni SGaming konusuna oldu

Warbande niye olayı bağlıyorsunuz şuana kadar klanında hack kulanan adam bulundurmamışım kullananlarıda atmışım klanında 5 kemik insandan oluşuyor , ne kadar sanaldanda olsa ismini soyadını nerde yaşadııklarını bilen bisiyim warband de ne ben nede benim klanımda olan birisi hack kullanmaz ancak CSGO Olayı bir tahliksiz bilgisiyarımın dosyasında bir hata olduğu için banlandım hatta iki tanr daha hesap açtım en sonuncusunda doğrulattım dosyaları iki tane dosya düzeltildi dedi şimdi gayette iyi bir şekilde oynuyorum VAC banın yazan nedeni bende : Unspecified Reasons eğer hack kullansaydım farklı bir şu yazardı istersseniz de bunu kanıtlaya bilirim . Steam Supporta attığım ticket larına geri dönülmesini bekliyorum geri dönüldüğünde umarım açılır ve istiyen arkadaşlar diğer steam hesabımıda ekleye bilir birlikte oyun da oynarız skilssmi yada hackmi olduğunu anlarsınız . Bu konuyu daha da uzatıp durmayın ve bunuda warbande bağlamayın.

Warband de bir daha Emirin olduğu maçlara girmeyecekler yazsınlar ki bi liste oluşturalım ona göre vakit bulunca üzülürüz.

Teşekkürler

Sayın arkadaşlar, bir adam gördüm smoke içindeki 3 adamı tek mermiyle vurdu, sizce hile midir? Bir inceleme videosu çekelim, hile diyelim hemen. :meh:

Vac banı hangi sebeple olursa olsun açılmıyor diye biliyorum.Sistemi hatasız olarak gösteriyorlar ve o itibarı yok etmemek için hata yapsalarda yapmadık diyorlar.

@M.BARIS

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom