Sil baştan başlanacak seviyeye geldik mi?

Users who are viewing this thread

Hocam HDD'de işkence malasef. SSD bir boşaldığında denemenizi tavsiye ederim. Benim de yerim yok SSD'de oynamiyacam bir süre.
İşkence valla ya oyunu açmak 2 dk sürüyor buna okey oyun içinde köye girince bile o köy merkezi vb. tablonun gelmesi 5-6 sn sürüyor hoş eski güncellemelerde yoktu böyle bir şey

Maalesef öyle beyim.

Optimizasyon güzel ilerlemiş evet.Savaş harici bir hayat yok tamam onada tamam dostum ama savaşta daha detayla ince ayrıntılar lazım cidden.1.5.8'de evet yine bir başlanır :grin:
Nası ya istersek haydut tüccar falan oluyorduk? (!)

Çocukken mandallar ile orduyu dizerdim büyük bir keyifle.Süvari , okçu ve piyade olmalarına göre üstüne veya ağzına mandal takardım düzen ve yastıklarla haritalar hayal eder ve haftalarca aynı hikaye üzerinden kendime oyun yapardım.Bannerlord'dan çok yakınsamda modlarla vs. yıllarca oynayacağıma eminim ama sadece çoculuğumda olan zaman yok :smile:

Last edited:
Çocukken mandallar dizerdim orduyu büyük bir keyifle süvari , okçu ve piyade olmalarına göre üstüne veya ağzına mandal takardım düzen ve yastıklarla haritalar hayal eder ve haftalarca aynı hikaye üzerinden kendime oyun yapardım.Bannerlord'dan çok yakınsamda modlarla vs. yıllarca oynayacağıma eminim ama sadece çoculuğumda olan zaman yok :smile:
Ah mandallar :grin: teyzem , annem ne çekti mandall kavgasından.

Çocukken mandallar ile orduyu dizerdim büyük bir keyifle.Süvari , okçu ve piyade olmalarına göre üstüne veya ağzına mandal takardım düzen ve yastıklarla haritalar hayal eder ve haftalarca aynı hikaye üzerinden kendime oyun yapardım.Bannerlord'dan çok yakınsamda modlarla vs. yıllarca oynayacağıma eminim ama sadece çoculuğumda olan zaman yok :smile:
bu senin tutkun. sen istisnasın. :smile:

Back
Top Bottom