Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Users who are viewing this thread

Güzel bir sohbetti. Her şey için @Rumil kendi adıma Teşekkür ediyorum. Sword & Musket mod projesi kapsamında akıllarda ki sorulara hiç değilse bir karşılık vermiş olduğumuzu düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, Salı günü gerçekleşmesini umduğumuz yayın maalesef oyuncuların teknik sorunlarından dolayı gerçekleşemedi... Ek olarak sizlere güzel bir haberimiz var... Taleworlds developerleri ile görüştük, güzel bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili geliştiricilere ulaştırmamızı istediğiniz soruları buradan ya da farklı mecralardan özel mesaj üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tarih/Saat: 30 Ocak Cumartesi Saat 17:00
Katılacaklar:
Kartal Birdar - Producer
Gökçen Karaağaç - Design Team Lead
Hakan Soyözen - Campaign Programmer
Marda Gündüz - Communications & Community Support

Last edited:
Dün çok güzel bir yayın gerçekleştirdik, yayının geçmişine buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak podcast formatında da Spotify platformundan da dinleyebilirsiniz. ( diğer platformlardan da ulaşabilirsiniz, apple podcast vb. )

Olm farklı yerlere atıyorum uyarı yiyorum :p Olsun projemizle alakalı... Desteklerin için teşekkür ederim Hisoka kardeşim...
zaten su lanet forumda kılını kıpırdatsan uyarı alıyosun.. kaliteli tr modları ile fse forumu özledik ?

Back
Top Bottom