• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Users who are viewing this thread

Rumil

Knight at Arms
WBNW
Sight olarak düzenlediğimiz BET-TR turnuvalarına sizleri de bekliyoruz! Turnuva konusuna gitmek için aşağıdaki logoya tıklamanız yeterli!

Lucon

Subforum Moderator
WBWF&SNWVC
Güzel bir sohbetti. Her şey için @Rumil kendi adıma Teşekkür ediyorum. Sword & Musket mod projesi kapsamında akıllarda ki sorulara hiç değilse bir karşılık vermiş olduğumuzu düşünüyorum.

Rumil

Knight at Arms
WBNW
Organizatörlüğünü üstlendiğimiz BET-TR turnuvasının yarı final karşılaşmaları bu akşam saat 19:00'da Twitch kanalımızda gerçekleşecektir... Herkesi bekliyoruz.

Rumil

Knight at Arms
WBNW
Arkadaşlar merhaba, Salı günü gerçekleşmesini umduğumuz yayın maalesef oyuncuların teknik sorunlarından dolayı gerçekleşemedi... Ek olarak sizlere güzel bir haberimiz var... Taleworlds developerleri ile görüştük, güzel bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili geliştiricilere ulaştırmamızı istediğiniz soruları buradan ya da farklı mecralardan özel mesaj üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tarih/Saat: 30 Ocak Cumartesi Saat 17:00
Katılacaklar:
Kartal Birdar - Producer
Gökçen Karaağaç - Design Team Lead
Hakan Soyözen - Campaign Programmer
Marda Gündüz - Communications & Community Support

Last edited:

Rumil

Knight at Arms
WBNW
Dün çok güzel bir yayın gerçekleştirdik, yayının geçmişine
buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak podcast formatında da Spotify platformundan da dinleyebilirsiniz. ( diğer platformlardan da ulaşabilirsiniz, apple podcast vb. )

Hisoka

Sergeant
Olm farklı yerlere atıyorum uyarı yiyorum :p Olsun projemizle alakalı... Desteklerin için teşekkür ederim Hisoka kardeşim...
zaten su lanet forumda kılını kıpırdatsan uyarı alıyosun.. kaliteli tr modları ile fse forumu özledik 😔

Top Bottom