Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Users who are viewing this thread

1 Nisan Akşamı güzel bir toplantı yaptık, ekibimizin çoğu geldi, ek olarak ekibimize yeni isimler katılmaya devam ediyor. Gelen destekleriniz için de minnettarız. Fakat halen ekibimize alım var, özellikle sunucu ve yorumcu arıyoruz. Güzel bir konuşmanız, güzel bir mikrofonunuz varsa, diksiyonunuza güveniyorsanız bize ulaşın.

Desteğinizi ve ilginizi bizden esirgemediğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz dostlar. Sağlıcakla kalın.
-GuvenPope

Çok güzel, detaylı bir şekilde hazırlanmış bir proje. Umarım bannerlord'da beklediğiniz ilgiyi ve ortamı yakalayabilirsiniz. Klan olarak elimizden gelen bir yardım olursa ne mutlu bize.
Başarılar, 98 olarak her türlü desteğe hazırız.
Başarılar dostum.
Başarılar
Başarılar.
Başarılar, Rumil kardeşim.
Emeğinizin karşılığını alacağınızı düşünüyorum, proje konusunda eminim ki Bannerlord'da yer alan topluluklar tarafından ilgi göreceksiniz, olur da bir desteğe ihtiyacın olursa, her türlü ortamda elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız. @Rumil
Başarılar emir kardeşim yolun açık olsun.
Başarılar dilerim,güzel proje.

para kazanacaz ins zaten en iyi oyuncu oldugum icin
basarılar

Muhteşem emeğinize sağlık ve acaba warband napoleonic gibi mi olacak daha iyi olurmuş gibi geliyor bana eğer öyleyse kesin varız :grin:

Güzel yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim, forum grubumuza gelmeyi unutmayın!

Sight
  • Public Group
  • 54
  • 3
  • 1
Sight bir Bannerlord medya projesidir. Proje Bannerlord'daki multiplayer bölümüyle alakalıdır. Gruba katılmakta rahat olabilirsiniz, proje hakkında bilgi almak için forum konumuzu ziyaret etmeyi unutmayın.

Last edited:
Bu tarz oluşumları görmeyi istiyordum. Umarım amaçlarınıza ulaşırsınız. Buna benzer bir oluşum, etkinlik düzenlemek ve hakemlik yapmak üzere çalışacak bir oluşum, kurmak aklımdaydı. Kursam da kurmasam da ileride sizinle çalışmayı isterim.

Back
Top Bottom