Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Users who are viewing this thread

Bu tarz oluşumları görmeyi istiyordum. Umarım amaçlarınıza ulaşırsınız. Buna benzer bir oluşum, etkinlik düzenlemek ve hakemlik yapmak üzere çalışacak bir oluşum, kurmak aklımdaydı. Kursam da kurmasam da ileride sizinle çalışmayı isterim.

Onur duyduk kendim ve ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum, her zaman ekibimize alımlar açık..

Art arda yazdım ama umarım spam olmaz...
Sayın forum üyeleri, çalışmalarımızı sürdürürken ekip üyelerine ihtiyacımız halen sürüyor. Bu yüzden siz de Sight projesinin bir parçası olmak istiyorsanız hemen şimdi ulaşın! Bu topluluk için yapacağımız bu projede sizlere de ihtiyacımız var.

İhtiyacımız olan pozisyonlar:
Video montaj ve yapım yeteneğine sahip kişiler
( Tercihen After effects veya Premiere )
Sunucu* ( Mikrofonu olan, tercihen yüksek kaliteli bir mikrofonu olan )
Yorumcu* ( Mikrofonu olan, tercihen yüksek kaliteli bir mikrofonu olan )
*: Bu alanlarda deneyiminizin olmasına gerek yok, gerekli eğitimi tarafımızca alacaksınız. Oyun bilginizin olması ve ligleri takip etmeniz sunum ve yorum kalitesi için önemlidir.

cok bisey anlamadım ama olsun rumile destek aglıyo sonra

Ekibimizin üyelerinden TheBerkayss ile birlikte Bannerlord Klan Veritabanı oluşturduk. Bu veritabanına girilmesini istediğiniz verileri bize ulaştırabilirsiniz. ( kazanılan maçlar, başarılar vs. )

Art arda yazdım ama umarım spam olmaz...
Sayın forum üyeleri, çalışmalarımızı sürdürürken ekip üyelerine ihtiyacımız halen sürüyor. Bu yüzden siz de Sight projesinin bir parçası olmak istiyorsanız hemen şimdi ulaşın! Bu topluluk için yapacağımız bu projede sizlere de ihtiyacımız var.

İhtiyacımız olan pozisyonlar:
Video montaj ve yapım yeteneğine sahip kişiler
( Tercihen After effects veya Premiere )
Sunucu* ( Mikrofonu olan, tercihen yüksek kaliteli bir mikrofonu olan )
Yorumcu* ( Mikrofonu olan, tercihen yüksek kaliteli bir mikrofonu olan )
*: Bu alanlarda deneyiminizin olmasına gerek yok, gerekli eğitimi tarafımızca alacaksınız. Oyun bilginizin olması ve ligleri takip etmeniz sunum ve yorum kalitesi için önemlidir.

Her ne kadar Bannerlord için bir projemiz olsa da Warband'ın ölmeyen kitlesinin isteği üzerine WT6T yayınlarını yapmaya başladık... 05.05.2020 Saat 22:30'da gerçekleşen Knights of Vyincourd - Back2MainMenu maçını ben ve Guvenpope ile sizlere sunduk... Maçları twitch.tv/sight_tr adresinden sunuyoruz... Fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

https://open.spotify.com/episode/0PxpFdwFywsIn8YtNH95ei Böyle hafif deneme tadında acemice bir podcast gerçekleştirdik, Sight hakkında ve başarısızlıklarımızdan bahsettik :] umarım beğenirsiniz
Şu an bu oyunda sizin amacınız için gerçekten bir karşılık yok ama çok zor olmadığı için ekleneceğini düşünüyorum. Yetkililer ile iletişime geçtiniz mi bu konu hakkında, onlar ne diyor bu durum için? Başarı ancak pes etmemekle ve istikrarı korumakla gerçekleşir. Bu isteğinizi korursanız geldiği zaman istediğiniz gibi ilerlemeye başlarsınız diye düşünüyorum ve başarılar diliyorum.

Güzel yorumlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum, yakın zamanda podcast serisinin devamı gelecek... Ek olarak da ekibimize alımlar devam ediyor, daha ciddi projeler için sizlere ihtiyacımız var... Detaylı bilgi için tarafıma ulaşabilirsiniz.

https://open.spotify.com/episode/0tAWxzxPqNk5MpgpiT78xy İkinci podcastimiz de spotify'de yayınlandı, bugünkü konumuz Türkiye'deki oyuncu toplulukları ve faaliyetleri üzerineydi... Podcastte bana eşlik eden ECIRIYEEK ( Ratdat Kronless ) 98 Gaming Community ( Giles Siamons ) çok teşekkür ederim...

Dinledim gayet güzel olmuş. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum arkadaşlarımız çok güzel konuşmuş gayet tanınan bilinen başarıları olan topluluklar lakin podcastin başında uzun yıllardır var olan topluluklar diyor. Warband için bir seçim yapmak gerekirse benim bildiğim gibi sizlerin de bildiği bir çok köklü ve hâlâ aktif topluluk var, community yönetimi ve genel olarak oyuncu topluluğu konusunda kendi ekipleriyle 7-8-9 hatta 10 yıldan fazladır topluluk olarak oynayan gruplar var, eminim Sight ekibi bu konuda bir çalışma yapar. Ama bu podcastlerin ileride dinleneceğini düşünen birisi olarak daha profesyonel hareket edilirse daha başarılı olunacağını düşünüyorum. Ayrıca tüm arkadaşlarımızın Sight projesine destek ve ilgi göstermesi gerekiyor çünkü yerli bir oluşum. Türk Oyuncu topluluğunu güçlü temsil edebilecek bu tip organizasyonların artması gerektiğini düşünüyorum. Tekrar başarılar dilerim.

Dinledim gayet güzel olmuş. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum arkadaşlarımız çok güzel konuşmuş gayet tanınan bilinen başarıları olan topluluklar lakin podcastin başında uzun yıllardır var olan topluluklar diyor. Warband için bir seçim yapmak gerekirse benim bildiğim gibi sizlerin de bildiği bir çok köklü ve hâlâ aktif topluluk var, community yönetimi ve genel olarak oyuncu topluluğu konusunda kendi ekipleriyle 7-8-9 hatta 10 yıldan fazladır topluluk olarak oynayan gruplar var, eminim Sight ekibi bu konuda bir çalışma yapar. Ama bu podcastlerin ileride dinleneceğini düşünen birisi olarak daha profesyonel hareket edilirse daha başarılı olunacağını düşünüyorum. Ayrıca tüm arkadaşlarımızın Sight projesine destek ve ilgi göstermesi gerekiyor çünkü yerli bir oluşum. Türk Oyuncu topluluğunu güçlü temsil edebilecek bu tip organizasyonların artması gerektiğini düşünüyorum. Tekrar başarılar dilerim.
Sadece Warband için değil bu topluluklar, genel topluluk olduğu için konuşuldu zaten, podcastte de %20si Warband'dı hatta belki daha az, sürekli aynı insanların konuşmaması için zaten farklı kişilerle konuşuyoruz

Bugünkü podcastlerimizden birine Erozbey eşlik etti, Türkiye Oyun piyasasında mod ve yama üzerine güzel bir sohbet gerçekleştirdik, kendini bu konuda geliştirmek isteyenler için güzel bir başlık oldu.

Back
Top Bottom