Shameless US - Dizi

Users who are viewing this thread

Debbie'den nefret eden tek ben miyim? Dizide nefret ettiğim tek kişi o.

Fiona bu sezonda rahat durmayacak. Demedi demeyin. Debbie de ergenliklerine devam edecek (ağzına vurasım geliyor bir tane)

Pentagram said:
Fiona bu sezonda rahat durmayacak. Demedi demeyin. Debbie de ergenliklerine devam edecek (ağzına vurasım geliyor bir tane)
White Boy Carl ve Lip diziyi taşıyor valla.Frank her zamanki taşıyıcılığına devam ediyor.Ian'ın hastalığı daha derinlik kazandı annesiyle farkları falan.

Frank'in namaz kılmaya çalıştığı, günah çıkarttığı sahneler efsaneydi. Bu sezon gözler yine Frank ve Carl'da olacak anlaşılan. Azcık da Lip'te.

Şu diziyi izlerken yemin ederim Debbie yüzünden çekiniyorum. Bu nasıl bir iticiliktir...

6079F.jpg

şunu gıcıklığına kızlara atabilirsiniz :lol:

Kararsiz_Atom said:
Abi lip'i iyice gereksiz bir karakter yaptılar bana sorarsanız. Denildiği gibi küçük skyler olan Debbie de hiç çekilmiyor.
Getto'dan kurtulmaya çalışıyor adam.Hem fiziksel hem kafa yapısı olarak uzaklaştı gibi oralardan ama dizi orada geçtiği için biraz gereksiz duruyor haklısın.Debbie'ye araba falan çarpıp öldürse üzülmem o kadar.

debbie'yi arabayla öldürmesi için mandy milkovich'i görevlendirelim.

sahi, ona ne oldu? lip yazık etti o güzelim kıza. her ne kadar varoş mahalleden kurtulsa da onu arkasında bırakmaması gerekir bence. ki üniversiteye bile onun desteği sayesinde girdi.

Bu konu neden ölü ya? Her neyse tekrar bi hortlatinca yazan olacagini düşünüyorum.
dokuzuncu sezonun arasi biraz da olsa tempoyu arttirip diziye yaramis gibi gorunuyor. Lip eski kafalara donuyormus gibi yavas yavas. Fionanin sarhos tavirlari hic cekilmiyor ama artik Frank ve en sevdigim karakter Kevi on plana cikarmaya baslamislar. Ozellikle 9x8 deki espirilere baya guldum. Ek olarak yine politik baya bi gonderme yapiyorlar, ozellikle gocmenlere karsi. Fakat bir o kadar da islamafobi adina icerikler de yok degil

ErkutErdem said:
Fiona çok düz bir karakter hep yükselip geri batıyor artık kabak tadı veriyor.
fiona ilk iki sezondan itibaren hep oyle. Hele ki su marangoz abimizin olayi fazla uzadi. Eski fiona umursamazdi

Zöoyr said:
ErkutErdem said:
Fiona çok düz bir karakter hep yükselip geri batıyor artık kabak tadı veriyor.
fiona ilk iki sezondan itibaren hep oyle. Hele ki su marangoz abimizin olayi fazla uzadi. Eski fiona umursamazdi
hayır eski ilişkinden farkın ne tatava yapma geç, intikam da aldılar adamdan üstüne daha ne ki Jimmy gibi bir karakter değil adam hakkını yiyorlar.

@erkut;
demek istedigim mesela kafede yaptigi sacma tepkiler felan her yerde icmesi bla bla

Dizinin final bölümünü bitirdim bugün. Vay be... İlk bölümdeki hallerine bakınca cast'in %70 daha sütü sübyanmış, meğer diziyle büyümüşüz. Çok özel, harika planlanmış devasa bir final değildi elbette, ortalama bir bölümdü final. Ama bitirerek doğru olanı yaptılar, özellikle son birkaç sezonda politik konularda biraz fazla mesaj vermeye başlamışlardı -çoğuna katılıyorum gerçi- ve bazı kısımları da sıkmıştı. Final yaparak iyi yaptılar, iyice ele ayağa düşürmeden bitirdiler.

İzlemeyen varsa izlesin. Hem çok eğlenirsiniz, hem de bazı önyargılarınız varsa yıkarsınız zira bu dizi bende bunu fazlasıyla yaptıydı.

Back
Top Bottom