[SGTL]Sultans Gaming Türkiye Ligi [8on8]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
~Mikail said:
Turnuvaya Salih'in adını verek.
SGTL=Salih Gaming Türkiye Ligi bu işin esprisi fakat SGaming klanına teşekkür etmek lazım.Yazı boş geçirmedik,güzel maçlar yaptık.İlk üçe giren takımlara ödül olarak WNL'deki gibi imza çalışması yaparsanız güzel olur.Puan tablosunu da değiştirmek gerek onu halletmeye çalışacağım.
Salih'in belirttiği kural doğrultusunda yeni puan tablosu
NOT:Eksik maçlar bulunmaktadır.Maçlar tamamlanınca güncellenecektir.

Salihe biz zaten ayrı bir teşekkür ettik.

SGTL yeterincede ilgilendiğimizi düşünüyorum

2. SGTL ligini düzenleceğiz. Bu sefer sultans gamingin sitesi üzerinden güzel bir sistemle takip edilecek.

Emirso2 said:
Salihe biz zaten ayrı bir teşekkür ettik.

SGTL yeterincede ilgilendiğimizi düşünüyorum

2. SGTL ligini düzenleceğiz. Bu sefer sultans gamingin sitesi üzerinden güzel bir sistemle takip edilecek.
Şu turnuvadan çekilen klanlar hakkında bir çözüm bulmalısınız.Benim kafama takılan şey o.Ayrıca yönetim için de zorluk çıkardığı belli.Eğer her takım başından sonuna kadar devam etseydi herkes kendi işine bakacaktı.Ama şimdi ben klanımın turnuvadaki konumunu bile anlamakta zorlanıyorum.Hani bu sizle de alakalı değil,şayet 2. bir turnuva yapacaksanız bunların önlemlerini bir şekilde almalısınız ki bu turnuvada olanlar onda da olmasın.Zaten çekilen takımlar arasında TB'den başka doğru düzgün bir sebep belirten yok.Birazı pasifiz dedi,birazı arkadaşların işleri var gelemiyorlar dedi falan ama bunlar turnuvaya katılınmadan önce düşünelecek şeyler.Birazcık da ileri görüşlü olmak lazım.TB'nin çekilmesine lafım yok,çünkü zaten adamlar dağıldı.Tekrar toplayın gelin diyemeyiz,fakat o sebebi belirsiz klanların oynamaya devam etmesi mecbur kılınabilir.Tabi bu bir çözüm değil,gelin zorla oynayın da diyemeyiz,o yüzden sonuna kadar devam etmeyecek takımlar hiç katılmasın,devam edeceklerinin teminatlarını bir şekilde versinler.Gelemiyorlarsa da,az takım olmasının bir sorun çıkartacağını da sanmıyorum.Bu pasifliklerin birden bire gelip çattığını da düşünmüyorum.En azından planınız bozulmaz.Biz de ona göre oynarız.Her klan aktif olmak zorunda mı? Hayır değil,bizde pasif sayılırız şu an.Ne antrenman var ne public,turnuva gününü veriyorum bizimkilere,o sırada ısınabildikleri kadar ısınıp geliyorlar.Zaten 3OK maçında,tanısak da oyununu bilmediğimiz,daha önce birlikte ciddi şekilde oynamadığımız insanlarla oynadık,3OK'a lafım yok,haklarıyla kazandılar.Gayet güzel bir maç oldu,ama ss'lere bakarsanız takımımızın çok dağınık oynadığını görürsünüz.Tanımadığım veya beni tanımayan adamlarla oynayıp kazanacağıma,dostlarımla oynar yenilirim daha iyi.
Herneyse,dediğim gibi,çekilenler en fazla bunun gibi sebeplerden dolayı çekildiler.Bu da "bay geçme,16-0 sayılacak mı sayılmayacak mı" gibi sorunlar doğurdu.Asıl üstünde konuşmanız gereken konular bunlar.Turnuvanın gidişatının kıldan tüyden sebepler yüzünden bozulmaması lazım.

Zaten turnuvadan ayrılan takımların oynadıkları maçları 16-0 kaybetmiş sayıldı.Ona göre puan tablosu düzenlendi.Eksik maçlar da tamamlanınca bir sorun kalmayacak ve turnuva sonlanacak.

CarelessWarior said:
Zaten turnuvadan ayrılan takımların oynadıkları maçları 16-0 kaybetmiş sayıldı.Ona göre puan tablosu düzenlendi.Eksik maçlar da tamamlanınca bir sorun kalmayacak ve turnuva sonlanacak.
Her takım ayrıldığında turnuvanın da kalitesi düşüyor işte.Bu yönetimden kaynaklı değil,takımlardan kaynaklı tabikide.

Burda kimsede suç yok, herkesin bir işi çıkabilir. Sultans Gaming oyuncu topluluğu olarak ilk defa böyle büyük bir etklinlik düzenledik, eksiklerimizi gördük .

Yapıcağımız 2. Turnuva daha resmi , düzenli , güzel olucağına inanıyorum.

Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için  :smile: . Ligi bitirmiş olduk böylece . Başta ligi birinci olarak bitiren Ancient Brotherhood klanı olmak üzere katılan tüm takımlara teşekkür ediyorum . Başladığımız gibi bitiremesek de eğlenceli bir turnuvayı geride bıraktığımızı düşünüyorum . Böyle turnuva denemeleri olmalı ki hem community bu tür etkinliklere aşina olsun hem de gelecek turnuvaları düzenleyecek olan kişiler neyi yapıp neyi yapmamaları gerektiği konusunda fikir sahibi olsunlar . Umulur ki daha geniş katılımlı ve katılan takımların ligi sonuna kadar bırakmayacağı turnuvalar, ligler düzenlenir .

Ödül konusunda ise lige başlarken böyle bir vaadimiz yoktu. Ama ligden çıkan klanlardan TB, serverlarını birinci olan takıma bir aylığına verebileceğini söylemişti. Hala aynı düşüncedelerse bir aylığına Ancient Brotherhood'a server verilecektir . Ayrıca yardımsever ps bilen arkadaşlar da 1. ,2. ve 3. olan takımlara imza tarzında veya görsel bir şeyler yapabilirlerse çok seviniriz . Emeği geçen herkese ve ligin bitimine kadar bizimle kalan takımlara tekrardan teşekkür ediyorum .

Başka bir ligde görüşmek üzere .  :smile:

Hem bana teşekkür etmiyorsun, hemde bana dolaylı mesaj yolluyorsun imza yapabilecek arkadaş falan. Güldürmedi.

Güzel turnuvaydı, teşekkürler Salih.

Tatildeydim, pek bakamadım. Ben kazanan takımlara imzalarını yaptım, daha iyi birşey çıkarabilirdim de artık bunla idare edin. Tekrardan herkese tebrikler, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz imzaları.

SGTL 1.si

21j4mlh.png

SGTL 2.si

16bd6ax.png

SGTL 3.leri

2e52p9u.png

116mgqq.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom