[SGTL] 2. Hafta Fikstürü

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Vpr06q.png

2. Hafta Fikstürü
      Son Tarih : 13.07.14

Vendetta                                          Field by the River     

Vendetta.jpg

Field_by_the_River.jpg

Sarranid vs Nords                                      Nords vs Rhodoks

sarranids.png
nords.png

nords.png
rhodoks.png

Ligde 9 klan bulunması sebebiyle, lig 8 hafta sürecek olup her klan 8 maç yapacaktır, her hafta maç yapmayacak olan takım hafta başında kura ile belirlenecektir.

Kura sonucu ikinci hafta oynamayacak takım: Enlightening Notoriety

Round          Round
                                                                      Sober Tavern Fanatics            0          vs          16                  3 Ok Akıncılar Birliği
                                                                          Knight Of Chapels            11          vs          5                      Sultans Gaming
                                                                        Ancient Brotherhood          11          vs          5                        Mercenaries
                                                                      Basileia ton Rhomaion            0          vs        16                       Turan Birliği
                                                                                  Loyalty                      10          vs            6                            Gondor               

Dipnot 1 : Maçlarda oynatacağınız oyuncuları maçtan önce kaydettirmiş olmalısınız  . Unutmayınız ki maçlarda IDsi kadro listesinde bulunmayan bir oyuncuyu oynatan takım , o oyuncunun oynadığı roundları kaybetmiş sayılır .

Dipnot 2 : Her spawn sonu ss almayı unutmayınız . Maç sonuçlarını gönderirken sslerle birlikte gönderiniz .

Konu taslağının hazırlanmasında yardımcı olan Belendor'a teşekkürler .

3OA bu oyununu devam ettirirse STF 3OA yı ezer geçer bence umarım 3OA kendini toparlar.

İyi olan kazansın

colombos said:
3OA bu oyununu devam ettirirse STF 3OA yı ezer geçer bence umarım 3OA kendini toparlar.

İyi olan kazansın
Sen cok bilgili birine benziyorsun kardes.kimin kimi ezecegi seni ilgilendirmez.sen daha bu oyunu oynamayi bilmiyorken eziliyor dedigin 3 ok uvrupa bazinda basarilar aliyordu.kendi kisisel dusuncelerini kendine sakla.

Northerner said:
colombos said:

İyi olan kazansın
Sen cok bilgili birine benziyorsun kardes.kimin kimi ezecegi seni ilgilendirmez.sen daha bu oyunu oynamayi bilmiyorken eziliyor dedigin 3 ok uvrupa bazinda basarilar aliyordu.kendine o kadar guveniyorsan kurarsin takimini yapariz macimizi o zaman gercek ezilmeyi gorursun.kendi kisisel dusuncelerini kendine sakla.
Adam çok kötü birşey dememiş ki sadece toparlaması gerekir demiş.

Northerner said:
colombos said:

İyi olan kazansın
Sen cok bilgili birine benziyorsun kardes.kimin kimi ezecegi seni ilgilendirmez.sen daha bu oyunu oynamayi bilmiyorken eziliyor dedigin 3 ok uvrupa bazinda basarilar aliyordu.kendine o kadar guveniyorsan kurarsin takimini yapariz macimizi o zaman gercek ezilmeyi gorursun.kendi kisisel dusuncelerini kendine sakla.
:oops:  :oops: :oops:

3OA ve M.Arda abiyi oldukça severim. Onların yenilmesine bir destekçisi olarak da çok üzüldüm bu yüzden kendilerini toparlaması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden biraz felaket tellallığı yapıp onları kendine getirmek istedim. Merak etme 3OA nın başarılarını gayet iyi biliyorum ama bu kadar müthiş bir klanın 14-2 gibi kötü bir sonuçla yenilmesi benim bile gururuma dokunuyor

Onu demiyorum.bu warbandtv konusuna 3 ok eziliyor falan diye yorum atmis.kimin kimi ezdigi onu ilgilendirmez.adamlar 2 yildir pasif ve saygiyi hakediyorlar.

Edit:2 yil oyundan ayri kalinca oyle oluyor biraz saygi cercevesinde yaklas konulara.

Teşekkürler ederim takım adına düşünceleriniz için. Gerçekten 2 yıl sonra bile bu tür yorumları görmek bizi şevklendiriyor. :smile: Ama yine de oyun bu beyler bu kadar agresifliğe, kalp kırmaya gerek yok. Eğlenmenize bakın.
İkinci hafta fikstüründeki takımlara da başarılar. :smile:

Bu hafta maçlar güzel, canlı yayınlar olursa tadından yenmez.

Northerner said:
Onu demiyorum.bu warbandtv konusuna 3 ok eziliyor falan diye yorum atmis.kimin kimi ezdigi onu ilgilendirmez.adamlar 2 yildir pasif ve saygiyi hakediyorlar.

Ee? Atabilir. Rekabetin özü bu zaten, bende yazdım streamde 3OA'nın aleyhine bir sürü şey, bu onları sevmediğim veya saygı duymadığım anlamına gelmez koço. Fenerbahce 100 senelik "klan", her gün en az binlerce galatasaraylıdan küfür yiyorlar, tabii aynı şekilde fenerli de.

colombos said:
Northerner said:
colombos said:

İyi olan kazansın
:oops:  :oops: :oops:

3OA ve M.Arda abiyi oldukça severim. Onların yenilmesine bir destekçisi olarak da çok üzüldüm bu yüzden kendilerini toparlaması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden biraz felaket tellallığı yapıp onları kendine getirmek istedim. Merak etme 3OA nın başarılarını gayet iyi biliyorum ama bu kadar müthiş bir klanın 14-2 gibi kötü bir sonuçla yenilmesi benim bile gururuma dokunuyor

3OK eyvallah da karşılarında da çocuklar yoktu. Komple milli takım kalitesinde oyunculardan oluşan bir kadro merc. Normal karşılanabilecek bir skor.

Sakince düşüncelerinizi ifade ederseniz problem çıkmaz kişiler bazında . Yaşar biraz fazla tepki vermiş . Başarılar tüm takımlara .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom