serinin ilk oyununu hiç oynamadım nasıl acaba

Users who are viewing this thread

Lord olamıyorsun, kral olamıyorsun, aile olayı yok. Zendar var(tarafdız şehir), Tuz Madeni var(tuz satıyor), Dörtyol Hanı var(bedava asker koyma yeri), Dorak Kalesi var(gereksiz).
Şu "var" dediklerim 0.950'de kaldırıldı. Boşuna oyunu alma bunlar yokken oyun iğrenç.

erennuman_mb said:
Lord olamıyorsun, kral olamıyorsun, aile olayı yok. Zendar var(tarafdız şehir), Tuz Madeni var(tuz satıyor), Dörtyol Hanı var(bedava asker koyma yeri), Dorak Kalesi var(gereksiz).
Şu "var" dediklerim 0.950'de kaldırıldı. Boşuna oyunu alma bunlar yokken oyun iğrenç.
Lord olmak Kral olmak çokta kötü değilde, diğerlerinin kaldırılması pek iyi olmadı,
Onlara da Aslında kaldırıldı değilde gizlendi dersek daha doğru olur, "Morghs Editör" ile tekrar eklenebiliyorlar,

erennuman_mb said:
Şu ilk versiyonlardaki gulyabani ve zombi olayları çok güzelmiş aslında. Keşke oynayabilsek :grin:
http://mountandblade.wikia.com/wiki/Ghouls

Şaka yapıyorsun sanmıştım, gerçekmiş  :neutral:

"Light And Darkness" Modu oyna istersen (Warband), Ben oynadım Bayâ güzeldi, Troller var onda da  :grin:
Zombi içinde "The Reckoning" Modu var ( Ama Türkçe Yaması yok galiba)
"Blood İn The West" Yüzüklerin Efendisi modu, Hatırlamıyorum ama muhtemelen vardır bunda da Öyle değişik acayip şekil şukul Yaratıklar,
"A Clash Of Kings" Game Of Thrones Modu, Akgezenler için Kafa modelleri yapılmış (İtem dosyasında gördüm), Yeni başladım oynamaya Henüz çıkmadılar karşıma,

Muhtemelen zaten oynamışsındır bazılarını,
Ya da hepsini  :facepalm: ,

Nogay.San said:
erennuman_mb said:
Şu ilk versiyonlardaki gulyabani ve zombi olayları çok güzelmiş aslında. Keşke oynayabilsek :grin:
http://mountandblade.wikia.com/wiki/Ghouls

Şaka yapıyorsun sanmıştım, gerçekmiş  :neutral:

"Light And Darkness" Modu oyna istersen (Warband), Ben oynadım Bayâ güzeldi, Troller var onda da  :grin:
Zombi içinde "The Reckoning" Modu var ( Ama Türkçe Yaması yok galiba)
"Blood İn The West" Yüzüklerin Efendisi modu, Hatırlamıyorum ama muhtemelen vardır bunda da Öyle değişik acayip şekil şukul Yaratıklar,
"A Clash Of Kings" Game Of Thrones Modu, Akgezenler için Kafa modelleri yapılmış (İtem dosyasında gördüm), Yeni başladım oynamaya Henüz çıkmadılar karşıma,

Muhtemelen zaten oynamışsındır bazılarını,
Ya da hepsini  :facepalm: ,
L&D ve ACOK oynadım. Ben aslında zombinin Mount & Blade'de nasıl olduğunu merak ediyordum. M&B olunca eski versiyon indirilerek oynanabiliyormuş.

Ben oynamadim ama baska biri oynarken bakmistim cok kotu ama warband serisinde neden madenler fln kaldirildi hic bilmiom

Back
Top Bottom