Seri Numarası Hatalı (Native)

Users who are viewing this thread

bredn

Recruit
İyi günler arkadaşlar.
3-4 gün önce steam key ile Mount & Blade : Warband + Napoleonic Wars satın aldım ancak multiplayer sıkıntım var.Oyuna girerken steam bize iki adet ''Cd Key'' veriyor;birisi Warband(Native)e ait diğeri ise Napoleonic Wars'a ait.Sorunum ise şöyle Napoleonic Wars'a multiplayer girişi sıkıntısız bir şekilde yapabiliyorum ancak Native'den multiplayera girince ''Seri Numarası Hatalı'' diyor tamama basıyorum tekrar deniyorum ''Seri Numarası'' girmem için bir mesaj çıkıyor ''Seri Numarasını(Steam'in vermiş olduğu Cd Keyi)'' giriyorum fakat bir düzelme olmuyor aynı hatayı tekrar tekrar veriyor ''Seri Numarası Hatalı'' bununla ilgili konu açmak pek istemedim forumda bayağı araştırdım 1-2 arkadaşlarda aynı sorunu yaşamışlar.Çözüm önerilerini uyguladım lakin bu denemelerde başarısız oldu.Ticket atması söylenmiş(Support'a mail) attım ama 3-4 gün oldu hala bir yanıt gelmedi.Maile yanıt ne zaman gelir belirsiz(yanlış anlaşılma olmasın herhangi bir suçlama yok meşgul olabilirler)maile mesaj gelene kadar bu sorunla karşılaşan arkadaşlar çözüm bulduysa veya çözümü bilen arkadaşlar var ise bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

İyi Forumlar.

Kardeş bu sorun bende ve forumdaki BlackDead adlı arkadaşda da var. Yanlız değilsin :sad: Bizde ticket attık daha cevap yok maalesef :sad:

Evet evet.Araştırma sırasında senin konunda çok gezdim herhangi bir çözüme ulaşılmamış.Umarım bir çözüm yolu bulunur :smile:

Bir arkadaş bana bir çözüm yolu sundu bakalım olursa size derim.

Sana sunulan çözüm yolu kopyala yapıştır sanırım ancak oyun üzerinden kopyala yapıştır yapılmıyor yani seri numarası istendiği zaman kopyala yapıştır gibi bir seçenek yok kısayollarda çalışmıyor.

bredn said:
Sana sunulan çözüm yolu kopyala yapıştır sanırım ancak oyun üzerinden kopyala yapıştır yapılmıyor yani seri numarası istendiği zaman kopyala yapıştır gibi bir seçenek yok kısayollarda çalışmıyor.
Aynen kopyala-yapıştır olmuyor. Zaten ben steamin verdiği keyin aynısını yazdığımdan eminim. Ne şanssızmışız :sad:

Diğer dillerdeki forumlarda da aynı sorunu yaşayan var bknz:İngilizce konusu.
Onlarda bi çözüm bulamamış hepsi ticket atın demiş ama nafile :smile:

bredn said:
Diğer dillerdeki forumlarda da aynı sorunu yaşayan var bknz:İngilizce konusu.
Onlarda bi çözüm bulamamış hepsi ticket atın demiş ama nafile :smile:
Bu arada hepimiz yakın günlerde almışız oyunu o günlerde alan her kezde olmuşdur bu sorun  her halde.

Biraz batıl gibi ama benimde aklıma gelmiyor değil :smile: İnsan böyle bir durumda herşeyi düşünüyor.

Ben geçen cuma aldım hani birde playstore'dan aldığımda warband kalmamıştı ikisi bir arada aldım acaba o yüzden mi ? ...

Şimdi aklıma geldi de aktivasyon kodu Steam ile çözümlenmiş ise oyunları Steam üzerinden değil siteden indirin. Ardından anahtarları girin. Bu şekilde de denemekte sıkıntı olmaz. Oyunu siteden indirip anahtarları girecek ekran çıkmazsa kayıt defterine kaydolmuştur anahtar.

Oyunu steam harici yani kendi taleworlds.com adresinden indirdim kurdum oyuna girdim multiplayer da seri numarası istedi girdim aynı hatayı verdi !

bredn said:
Oyunu steam harici yani kendi taleworlds.com adresinden indirdim kurdum oyuna girdim multiplayer da seri numarası istedi girdim aynı hatayı verdi !
Steamdekini kaldırdınmı?

Evet kaldırdım :smile: Hatta regeditten key bilgilerini felan kaldırdım.Sorunun kaynağı playstore mu değil mi öğrenmek için ucuzundan bi Fire and Sword aldım bakalım onda da böyle bir hata olacak mı.
mectogan said:
bredn said:
Steamdekini kaldırdınmı?

Back
Top Bottom