Resolved Scoreboard'un Kapanmamakta İnat Etmesi / Sefer Kısmını Komple Oynayamamam

Users who are viewing this thread

Selamlar,

Forumdaki ilk postumun bu tarz bir konuda olmasını istemezdim ama sağlık olsun daha eğlenceli postlarda da görüşeceğiz umarım. Herhangi bir savaşa girdiğimde (multiplayer/sefer/hızlı savaş) ekranımda scoreboard hep açık oluyor ve hangi tuşa basarsam basayım kesinlikle gitmiyor. Sadece "Enter" tuşuna bastığımda gidiyor. Enter tuşuna bastığımda da cursor ekranda beliriyor ve karakterimin kamerasını kontrol edemiyorum veyahut saldıramıyorum. Scoreboard'u görmezden gelip hareket etmeye ve saldırmaya çalıştığımda sorun olmuyor ama scoreboard önümdeyken oynamak zaten imkansız.

Sefer haritasıyla ilgili anlatacak o kadar çok şeyim var ki...
Öncelikle mouseum ile tıkladığım hiç bir yere hareket etmiyor karakterim, alt+tab yapıp ardından tekrar alt+tab ile oyuna geri dönersem tıklayabiliyorum bazı yerlere karakterim en azından hareket ediyor biraz ayrıca hiç bir butona tıklayamıyorum daha doğrusu tıkladığımda hiç bir şey olmuyor. Fakat kendimde bir çözüm buldum, alt+tab yapıp geri geldiğimde oyuna, butona basabiliyorum. Ama her butona bastıktan sonra alt+tab yapıp sonra tekrar o butona basmak epey yorucu. Köylere ve şehirlere herhangi bir şekilde ulaşabilirsem -ki bir kaç kez başardım- şehre girdiğimde geri atıyor sefer haritasına. Bir şekilde savaşa girmeyi başarabilirsem de üstte anlattığım problem meydana geliyor.

Kısaca hem sp savaşta hem multiplayer'da hem de hızlı savaşta hareket edemiyorum. Olabildiğince net ifade etmeye çalıştım, video da çekebilirim isterseniz.

Teşekkürler,

(Bu arada bir sanat fakültesi öğrencisi olarak belirtmek isterim ki artworkler şahane olmuş elinize sağlık, umarım yakında bu hatalar giderilir ve oyunu oynayabilirim)

Ufak Edit: Oyunu silip tekrar yükledim, 2 kez dosyaları doğrulattım yine de çözülmedi.
Bir Edit Daha: İnadım inat diyerek tekrar silip yükledim -ki bu 3 oluyor- yine aynı problem. Scoreboard kesinlikle kapanmıyor.

Last edited:
Back
Top Bottom